pokojówka miliardera
Literatura Zapowiedzi literackie

Nowa książka Marie Benedict „Pokojówka Miliardera” [zapowiedź]

Nowa książka Marie Benedict to opowieść o namiętności i wielkich pieniądzach. Pokojówka Miliardera już od 31 stycznia w księgarniach!

Pokojówka Miliardera

Rok 1863. Do portu w Pensylwanii przybija kolejny okręt pełen irlandzkich emigrantów. Uciekają od głodu i marzą o rozpoczęciu lepszego życia. Wśród nich jest Clara Kelley – jedyna nadzieja swojej rodziny, wysłanniczka mająca znaleźć nowy dom.

Młoda, ambitna dziewczyna, schodząc z pokładu statku, ma przed sobą ponurą perspektywę wielu lat ciężkiej pracy w fabryce. Gdy pojawia się szansa na lepszą zatrudnienie, kłamie, by je dostać. Tak staje się pokojówką w domu Andrew Carnegiego – najbogatszego człowieka w Ameryce. Ten szybko odkrywa, że Clara ma wyjątkowy dryg do interesów i dziewczyna zostaje jego sekretnym doradcą.

Uczucie, jakie się między nimi narodzi, postawi Clarę przed najtrudniejszym z wyborów: szczęście własne lub najbliższych. Czy zaryzykuje i przyzna się do oszustwa? Czy milioner poświęci fortunę dla miłości?

Po rewelacyjnej Pani Einstein Marie Benedict przedstawia opowieść o namiętności, na którą nie powinno być miejsca w świecie wielkich pieniędzy.

pokojówka miliardera

Anna Kostorz

Wieczna optymistka, ma tysiąc pomysłów na minutę. Kreatywna dusza. Pochodzi ze Śląska, po dwóch latach rzuciła mechatronikę, żeby zająć się tym, co naprawdę kocha – sztuką i kulturą. Estetka, bloggerka, zakochana w motocyklach, fotografii, pończochach (szczególnie tych noszonych na pasku) oraz wszelkiego rodzaju butach. Nienawidzi natrętnych facetów i kiepskiej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *