Zapraszamy na NeFestival! Colours!

NeFestival na terenie festiwalu Colours of Ostrava

Z pewnością dla wielu z nas, brak festiwali w tym roku to istny dramat. Jednak, aby poprawić sobie nastrój, już teraz zapraszamy na NeFestival, który odbędzie się w dniach i w miejscu, w którym co roku organizowany jest festiwal Colours of Ostrava.

NeFestival

Jak sama nazwa mówi, nie będzie to festiwal, ale będzie można poczuć jego klimat. Jeśli zależy Wam na odwiedzeniu Ostravy i w tym roku, to trzeba będzie się pośpieszyć, gdyż biletów jest tylko 1000 sztuk na każdy dzień. NeFestival jest podzielony na cztery dni i trwa od 15 do 18 lipca. W pierwszy dzień głównymi atrakcjami wieczoru będą: Cirk La Putyka oraz zespół Tata Bojs. Pierwsza z grup to zespół profesjonalnych artystów cyrkowych. Znów grupa Tata Bojs to czeski boys band. Grupa tworzy muzykę z pogranicza pop-rocka. W drugi dzień gwiazdą nocy, będzie zespół Dubioza Kolektiv, który miał wystąpić w tym roku na COO. Zespół wywodzący się z Bośni i Hercegowiny, występował między innymi na 3Majówce czy też na Woodstocku w 2018 roku. Polska publiczność pokochała ten żywiołowy zespół grający różnorodną muzykę od reggae, przez dub, rock, aż po ska. W trzeci, prawdopodobnie ostatni muzyczny dzień, usłyszymy N.O.H.A, Trad.Attack, a także Kapitana Demo. Godny uwagi jest również ostatni dzień, gdzie przewidziane są wystąpienia i konferencje w namiocie Meltingpotu.

Bilety

Na każdy dzień jedynie 1000 dostępnych sztuk biletów. Wejściówki można nabywać na oficjalnej stronie Colours. Koszt takiej przyjemności wynosi 25 euro za jeden dzień koncertowy. Wyjątek stanowi Meltingpot, gdzie bilet kosztuje 16 euro.