Tauron Nowa Muzyka 2020 online | Koncerty wrócą w 2021 roku

Tauron Nowa Muzyka
fot. Piotr Kozioł

Tauron Nowa Muzyka 2020 początkowo został przełożony na sierpień, jednak sytuacja epidemiczna w Polsce nie pozwala na przeprowadzenie festiwalu w tradycyjnej formule.

TNMK 2020 w tym roku odbędzie się w formie koncertów online. Wezmą w niej udział wszyscy dotychczas ogłoszeni artyści Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020, w tym Underworld i Mike Skinner and The Streets. Zakupione bilety i karnety przechodzą na przyszły rok!

TNMK.online – bezpłatny festiwal online

Tego lata spotkamy się online Zwiększony dystans nie pozwala na wspólną zabawę w Strefie Kultury. Regularna edycja festiwalu powróci dopiero w pierwszy weekend czerwca 2021 roku.

Tauron Nowa Muzyka to jedna z najciekawszych imprez na festiwalowej mapie Polski. Warstwa audiowizualna jest najwyższej klasy, jednak to miejsce tworzy wyjątkowy klimat. Postindustrialne wnętrza kopalni kontrastują z futurystycznym budynkiem CMK i NOSPR. Całość spaja przestrzeń między nimi – pełna przeróżnych aktywności czekających na festiwalowiczów. TNMK od lat przyciąga wielkie nazwiska muzyków z całego świata – jednocześnie dając sporo przestrzeni młodym wykonawcom. W zeszłym roku na dwóch scenach festiwalowicze mogli bawić się do samego rana. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i przede wszystkim przeżyje wyjątkowy weekend w Katowicach.

Nacieszcie oczy zdjęciami z Tauron Nowa Muzyka 2019 – było pięknie!

Brutalna elegancja – Tauron Nowa Muzyka 2019 [fotorelacja]