Pierwsi artyści Enea Spring Break 2020

Enea Spring Break 2020

Jeden z najważniejszych branżowych eventów w Polsce ogłosił pierwszych artystów. Jak zwykle zapowiadają się trzy znakomite dni w stolicy Wielkopolski. Tegoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25.04.

Pierwsze ogłoszenia Enea Spring Break 2020

Machina ogłoszeń festiwalu Enea Spring Break 2020 ruszyła w dniu dzisiejszym i zrobiła to z wielkim rozmachem! W przyszłym roku w Poznaniu swoje materiały zaprezentują Mrozu, Król, Julia Marcell, Joulie Fox, JAVVA, Cinemon, Ugla, Bez, The Walkers oraz Eliza A. Tkacz. To oczywiście tylko mały wycinek tego co usłyszymy podczas Spring Break’a 2020.

Impreza, której nie można przegapić!

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to unikatowe wydarzenie na polskim rynku muzycznym. Podczas imprezy zobaczymy koncerty młodych i obiecujących zespołów oraz topowych artystów z naszego kraju. Po za koncertami uczestnicy będą mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach i panelach dyskusyjnych. Siódma edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2020 roku.

Koncerty podczas Enea Spring Break

Po raz kolejny organizatorzy przygotowali znakomity zestaw artystów, którzy zaprezentują swój materiał przed poznańską publicznością. Jak zwykle na wielu scenach muzycznych zaprezentują się mocne nazwy rodzimego rynku muzycznego oraz cała masa debiutantów.

Enea Spring Break 2020 – bilety

Enea Spring Break jest festiwalem showcase’owym, który ma pomóc poznać nową muzykę, przez co w sprzedaży dostępne są tylko i wyłącznie karnety, które upoważniają do udziału w festiwalu przez trzy dni. Karnety można nabyć na wszystkich portalach biletowych oraz na stronie internetowej Live Nation Polska – organizatora imprezy.

Relację z poprzednich edycji festiwalu

Tego, że warto pojawić się w Poznaniu na Spring Break’u, raczej nie trzeba powtarzać. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji bawić się podczas imprezy, to warto zobaczyć nasze fotorelacje z edycji 2018 i 2019 oraz przeczytać obszerną relację z tegorocznej edycji.