Ostatni koncert The Dumplings w Krakowie już niebawem!

Juwenalia UW 2019 - The Dumplings
fot. Jakub Dakowicz

Po intensywnych 6 latach pracy The Dumplings ogłaszają zasłużoną przerwę w działalności. Pożegnalna trasa Przykro mi dotrze do Krakowa 23 listopada 2019 w klubie Studio. Nie przegapcie ostatniej okazji, żeby zobaczyć zespół na żywo!

Przerwa w działalności The Dumplings

Choć przerwa w twórczości zespołu The Dumplings pozostawiło wielu fanów w szoku, jest ona absolutnie zasłużona! The Dumplings, czyli Justyna Święs i Jakub Karaś pochodzący z Zabrza, od 2013 roku pracowali intensywnie i niemal nieprzerwanie, zapewniając sobie coraz szersze grono odbiorców oraz dynamiczny rozwój. Zespół rozpoczynał swoją karierę na portalu Youtube, skąd ze swoim elektronicznym materiałem szybko przeniósł się na wszelkie inne środki przekazu. W tym momencie The Dumpligs wyprzedają swoje koncerty w przeróżnych zakątkach Polski oraz występują na dużych festiwalach w kraju i poza nim (takich jak: Open’er Festival czy Liverpool SoundCity).  Pożegnalna trasa zespołu – Przykro Mi już trwa. Jednym z przystanków będzie koncert The Dumplings w Krakowie.

Muzycy w ciągu tych sześciu lat pracy wydali trzy płyty, z której każda była nominowana do Fryderyków, a dwie z nich pokryły się złotem. Justyna i Jakub chcą więc odetchnąć na chwilę po tym intensywnym czasie i zebrać siły na przyszłość. The Dumplings zaznaczają bowiem, że wrócą do nas ze zdwojoną energią po swojej dłuższej przerwie!

The Dumplings w Krakowie: data, bilety, miejsce

Ostatnie wejściówki na pożegnalny koncert w Krakowie są jeszcze dostępne. Można je zdobyć na portalach: ticketclub, ebilet i goingapp. Za bilety ulgowe zapłacimy 60 zł, 70 zł to cena wejściówki normalnej, a miejsce na balkonie to koszt 100 zł. Niektóre koncerty z pożegnalnej trasy Przykro mi są już całkiem wyprzedane, ale w Krakowie mamy jeszcze szansę na zdobycie biletów! Koncert odbędzie się w sobotę 23 listopada o godzinie 19.00 w krakowskim klubie Studio.

The Dumplings na żywo

The Dumplings przez ostatnie lata zjeździli wiele miejsc, prezentując tłumom swoją twórczość. Utwory zespołu to mieszanka elektroniki, alternatywy i popu. Koncerty zespołu stanowią również niezwykle złożone doświadczenie. Są miejscem wzruszeń i szaleństw. Elektroniczne beaty napełniają ciała energią i pobudzają mięśnie do ruchu, wokal Justyny koi i porusza, a piękne teksty karmią umysły liryką. Bez wątpienia może więc być to niezwykle wydarzenie zarówno dla wiernych fanów jak i przypadkowych widzów. Koncert The Dumplings w Krakowie na pewno również będzie takim całościowym przeżyciem i jednocześnie ostatnią do niego okazją!