Boris Brejcha ponownie zagra w Polsce!

Boris Brejcha zagra we Wrocławiu
fot. materiały prasowe

Niedługo po koncercie w FSO w Warszawie Boris Brejcha ponownie odwiedzi Polskę. Tym razem król gatunku High-Tech Minimal wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia.

Boris Brejcha przyjedzie, aby dać kolejny koncert dla polskiej publiczności. Wydarzenie to odbędzie się w piątek, 25 października, w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wraz z niemieckim królem gatunku High-Tech Minimal na dwóch scenach pojawią się Kacpa & Raev, Deep Depot, Spectribe i Aksamit. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl, a z ich zakupem należy się spieszyć, bo artysta w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Boris Brejcha wraca do Polski niedługo po tym, jak zagrał fenomenalny koncert w warszawskim FSO. Na dwóch scenach zaprezentują się dodatkowo wykonawcy reprezentujące różne odmiany techno: Kacpa & Raev, Deep Depot, Spectribe i Aksamit. Hala Stulecia przejdzie swoistą metamorfozę, aby mogła ugościć muzyków – stanie się przestrzenią z najlepszym nagłośnieniem i dwiema oddzielnymi audiowizualnymi scenami.

Boris Brejcha

Artysta z Niemiec miał swój debiut w 2006 roku i od tamtego momentu sukcesywnie zdobywał fanów na całym świecie. Jego własny wypracowany przez lata styl określa się jako High-Tech Minimal. Po współpracy z wytwórniami Autist Record, a potem z Harthouse, Boris Brejcha założył swój własny label o nazwie Fckng Serious, w którym wraz ze swoimi przyjaciółmi, Ann Clue oraz Denizem Bul, wydają muzykę według własnych pomysłów.