Zwiastun telewizyjny Death Stranding!

Do premiery Death Stranding został ponad miesiąc, ale PlayStation Polska już zaczęło proces promocyjny najnowszego dzieła Hideo Kojimy. Efektem tego jest najnowszy trailer telewizyjny zamieszczony na polskim kanale.

Niezwykła tajemniczość jaką otoczona jest gra Death Stranding intryguje niewątpliwie wielu graczy i ci, którzy myślą, że po obejrzeniu trailera telewizyjnego czegoś nowego się o fabule dowiedzą, to są w błędzie! Całość skupiona oscyluje wokół głównego bohatera – Sama. Ucieka on przed uzbrojoną grupą ludzi i stara się z nimi walczyć na odległość. Po upadku widzimy hologram, który każe naszemu bohaterowi się pośpieszyć. Na zakończenie Sam wychodzi na zewnątrz i jego oczom ukazuję się coś w stylu giganta.

Niewiele zdradza to na temat samej fabuły ale na pewno zaciekawi graczy. Warto też dodać, że trailer jest w pełni spolonizowany co oznacza, że tego samego możemy spodziewać się w grze. Jest, to bardzo miły akcent dla polskich fanów PlayStation. Pozostaje nam czekać na ten tytuł i samemu przekonać się jakie nowe pomysły zaserwował nam Hideo Kojima, który znany jest ze swoich niekonwencjonalnych technik i pomysłów!

Gra dostępna będzie wyłącznie na konsolę PlayStation 4 od 8 listopada 2019 roku!

Red Dead Redemption 2 na PC zapowiedziane!

Red Dead Redemption 2 na PC zapowiedziane!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here