Wersja beta do moda Fallout: New California. Nowy zwiastun w sieci

Fallout: New California
Fallout: New California

W sieci pojawił się zwiastun modyfikacji Fallout: New California – ambitnego, fanowskiego rozszerzenia do Fallout: New Vegas. Twórcy powstającego projektu zapowiedzieli także, że jest on już w fazie beta, a premiery powinniśmy spodziewać się niedługo. 

Jeśli komuś z Was niewiele mówi Fallout: New California to spieszę z wyjaśnieniem. Jest to powstająca od ponad 7 lat fanowska modyfikacja, będąca prequelem do wydarzeń przedstawionych w Fallout New Vegas. Tytuł ma oferować walczące ze sobą strony konfliktu, nowe lokacje, masę czytanych dialogów i 12 zakończeń fabularnych. Jego rozmiary sprawiają, że jest to jedna z najambitniejszych modyfikacji powstających do gier Bethesdy.

Tym lepszą dla fanów jest więc informacja, że twórcy wypuścili do sieci nowy, pełen akcji trailer. Dodatkowo gra przeszła do wersji beta, co w przypadku tak wielkich produktów może być dobrą informacją. Twórcy co prawda nie podali dokładnej daty premiery, ograniczając się jedynie do określenia “data premiery niedługo”, ale możemy się spodziewać, że prace zmierzają ku końcowi.

Wrzucony przez twórców trailer (przedstawiony poniżej) przedstawia kilka nowych lokacji, które możemy spodziewać się ujrzeć w grze. Znajdziemy tu m.in głębokie kopalnie pełne ghuli i odpadków, a także obiekty przypominające wielką arenę oraz tamę. Jest tutaj również zaprezentowanych kilka nowych postaci i masa walki.

Czekacie na premierę moda? Spodziewacie się hitu graficznego i ukojenia serca gorliwego fana Fallout: New Vegas? Dajcie nam znać w komentarzach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here