Zabić boga | Dishonored Death of the Outsider

Nadchodzi kres niepokojących rządów Odmieńca nad Pustką. W Dishonored  Death of the Outsider (Arkane Studios) zapolować na boga wyruszają Billie Lurk i Daud. Najbardziej niebezpieczni zabójcy Cesarstwa. Metody, jakimi będą się posługiwać, możecie zobaczyć w najnowszym trailerze.

Już 14 wrześnie przyjdzie nam zagrać w Dishonored Death of the Outsider, samodzielne rozszerzenie cieszącej się krytycznym uznaniem serii. Tym razem wcielimy się w znaną z poprzednich jej odsłon zabójczynię Billie Lurk należącą do grupy Wielorybników. Jej cel jest prosty – zabić Odmieńca, który według niej odpowiada za problemy spotykające Cesarstwo. Aby sprostać temu zadaniu zabójczyni ponownie sprzymierza się z  Daudem, swoim mentorem i jednocześnie głównym bohaterem Knife of Dunwall, DLC do pierwszej części franczyzy.

Opublikowany niedawno gameplay trailer zapowiada pełną przemocy jatkę, ale jego ton – w przeciwieństwie do ponurego klimatu serii – przywodzi na myśl gatunek „heist movie” (należą do niego: niedawny Baby Driver czy starsze Ocean’s Eleven (2001)).

Szczególnie, że do Odmieńca zaprowadzi nas iście szpiegowska ścieżka. W rozszerzeniu ponownie powrócimy do orientalnej Karnaki, gdzie zinfiltrujemy nielegalną arenę i kult czarnej magii, a nawet napadniemy na bank. Wszystko to z użyciem nowych rodzajów mocy, umiejętności i gadżetów. Tak jak i poprzednie odsłony franczyzy, Dishonored Death of the Outsider będziemy mogli przejść na różne sposoby. Do nas będzie należeć wybór czy brutalnie i „w świetle dnia” wymordujemy przeciwników (oświeconych, siostry Zakonu Wyroczni, mechanicznych żołnierzy), czy „skryjemy się w cieniu”.

W grze cieszyć będzie się można także wyjątkowym aktorstwem. W Billie wciela energetyczna Rosario Dawson (Sin City (2005), Daredevil (2015)), a w Dauda socjopatyczny Michael Madsen (Wściekłe psy (1992), Nienawistna Ósemka (2015)).

 

(via RockPaperShotgun)

Wszystkie wykorzystane media pochodzą z materiałów prasowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here