Codziennie nowa gra, a wszystko na zbożny cel. Yogscast Jingle Jam

Yogscast Jingle Jam 2018

Serwis Humble Bundle wystartował z w pełni charytatywną paczką z grami. W Yogscast Jingle Jam 2018 znajdziemy sporo rozmaitych gier a codziennie będą dodawane nowe.

Zaczynają się święta, więc wielu wydawcom i działalnościom udzielają się pozytywne (PRowo) nastroje. Jednym z przykładów takich dobroczynnych świątecznych akcji jest nowa paczka przygotowana przez Humble Bundle. Zestaw zatytułowany Yogscast Jingle Jam 2018 jest bowiem paczką, z której przychody zostaną przekazane w 100% na cele charytatywne. To jednak nie wszystko. Równolegle z akcją prowadzony jest Stream Yogscast. Każdy kto wykupi przynajmniej pierwszy próg będzie mógł na owym streamie zamieścić swój komentarz. W podzielonym na 2 progi zestawieniu znajdziemy m.in. Warhammer: End Times – Vermintide, DLC do Call of Duty: Black Ops 4, czy GUILTY GEAR Xrd -SIGN-.

Mało tego! Codziennie od początku grudnia do 25 do paczki będzie dołączana jedną gra. Należy mieć jednak świadomość tego, że nie wszystkie produkcje pozostaną z akcją do końca, bowiem część z nich ma tylko ograniczoną ilość kluczy (jak np CardLife: Cardboard Survival, którego już w ramach paczki nie otrzymacie).

Paczka dostępna jest do 1 stycznia 2019 r. do godz. 9:00. Na razie wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są tylko na Steama ale jako, że każda kolejna jest niespodzianką to możemy spodziewać się wszystkiego. Jedno z DLC za to jest dostępne tylko na Blizzard Shopie.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Przy okazji tej paczki Humble Bundle wspiera następujące organizacje: Wallace & Gromit’s Grand Appeal, Stand Up To Cancer, LIGA (International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association), WDC (Wale and Dolphine Conservation), Special Effect, Mental Health Foundation, War Child, Call of Duty Endowment, Direct Relief. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać podczas płatności dowolną inną organizację wspierana przez Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do tego, co nas wszystkich interesuje najbardziej. Co możemy znaleźć w Yogscast Jingle Jam 2018?

W pierwszym progu cenowym za minimum 5 dolarów otrzymamy:

Drugi próg i cena 35 dolarów to poza powyższą zawartością gwarancja uzyskania:

Tak właśnie prezentuje się obecny skład paczki Yogscast Jingle Jam. Jak oceniacie? Zamierzacie kupować już teraz, czy czekacie na otwarcie kolejnych prezentów? Jeśli tak to wracajcie do nas regularnie, bo będziemy aktualizować wpis.

Równolegle w Humble Bundle trwa paczka poświęcona grom planszowym. Zainteresowani?

Dużo gier planszowych. Humble Board Games Bundle by Asmodee

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here