Xbox Game Pass – marzec pełen świetnych gier

Xbox Game Pass marzec

Po kilku słabszym miesiącach marcowy Xbox Game Pass rzuca kilka świetnych propozycji. Co nowego w abonamencie?

Cztery gry z marcowego Xbox Game Pass już są dostępne i nie są to marne produkcje. Już wkrótce dołączy do nich kolejne siedem obiecujących pozycji.

  • Just Cause 4 (już dostępy) – gra z gatunku „wyłącz myślenie, podziwiaj wybuchy”. Czwarta odsłona popularnej gry akcji. Może nie jest to najwyżej oceniana seria, ale posiada całkiem spore grono entuzjastów rozwałki. Pozbawiona zasad fizyki, nastawiona na akcje, wybuchy i intensywne odrealnione doznania. Świetna strzelanka, jeśli chcemy wyłączyć myślenie i po prostu się pobawić.

  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes (już dostępny) – kolejna gra z serii przenoszącej popularne filmy w świat klocków lego. Nastawiona na akcje, minimalistyczny humor i słynny kanapowy multiplayer na podzielonym ekranie. Nowością w stosunku do poprzedniczek w tej odsłonie jest wprowadzenie otwartego miasta Gotham City, po którym gracz może się swobodnie poruszać, oraz zastosowanie dubbingu zamiast charakterystycznych dźwięków wydawanych przez klockowe ludziki.

  • Fallout 4 (już dostępny) – kontynuacja jednej z flagowych serii Bethesdy. Doskonale znany graczom post-apokaliptyczny RPG. Jedną z nowości jakie wprowadziła ta odsłona był bardziej rozbudowany system rzemiosła, a nawet możliwość konstruowania własnych zabudowań. Niestety ten Fallout jest uważana za nieco słabszego od poprzednich.

  • F1 2018 (już dostępny) – Klasyczna gra wyścigowa oparta na licencji Formuły 1. W trakcie rozgrywki będziemy mierzyć się z przeciwnikami za pomocą oryginalnych pojazdów i na prawdziwych torach wyścigowych. F1 2018 oferuje zarówno rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer z system postępu.

  • Deus Ex: Mankind Divided (od 21 marca ) – czwarta cyberpunkowa odsłona produkcji Eidos Montreal. Jest to gra akcji o nieliniowej rozgrywce oraz fabule. Umożliwia zarówno otwartą walkę z przeciwnikami, jak i zabawę w skradanie. Dodatkowo odsłona ta implementuje nowy silnik graficzny – Dawn Engine.

  • What Remains of Edith Finch (od 21 marca) – świetna, nietypowa, niezależna gra przygodowa. Gra stawia na wczucie się i poznawanie ciekawie przedstawionej historii. Naszym celem będzie poznanie ponurej historii rodziny głównej bohaterki. Wydarzenia przedstawione są z perspektywy pierwszej osoby. Każdy jej rozdział to zupełnie inna koncepcja przedstawiania historii. Podczas rozgrywki czeka nas wiele wzruszeń.

  • The Walking Dead: Michonne (od 28 marca) – mniejsza odsłona głośnej serii Talltale Games. Cykl ten przenosi gracza do świata opanowanego przez żywe trupy. Gra jest przygodówką okraszoną ciekawą komiksową grafiką, skupiającą się głównie na fabule i podejmowanych decyzjach. Michonne składa się z trzech epizodów i uzupełnia niedokończoną historię tytułowej bohaterki.

  • Vampyr (od 28 marca) – głośna i mroczna produkcja studia DONTNOD, odpowiedzialnego chociażby za Life is Strange. Akcja przenosi gracza na ulice XX-wiecznego Londynu, w czasy epidemii hiszpanki. Vampyr to RPG akcji, stylizowana na gotycki horror. Gra wyróżnia się również systemem wyborów moralnych, dzięki którym możemy w znaczący sposób wpływać na fabułę i dalszą rozgrywkę.

  • Operencia: The Stolen Sun (od 29 marca) – RPG stylizowane na klasyczny dungeon-crawler, w którym poruszamy się skokowo, a bitwy toczone są turowo. Akcja przenosi gracza to fantastycznej krainy, opartej na folklorze Europy Środkowej. Gra ma łączyć w sobie dawne systemy rozgrywki z nowoczesną grafiką. Produkcja ta zostanie dodana do Xbox Game Pass w dzień swojej premiery

  • Marvel vs. Capcom Infinite (od 1 kwietnia) – zręcznościowa bijatyka, w której naprzeciwko siebie stają postacie Marvela oraz gier Capcom. Pojedynki w grze rozgrywane są w systemie dwóch na dwóch. W przypadku rozgrywki dla pojedynczego gracza można dowolnie przełączać się między swoimi postaciami. Walki toczą się w trójwymiarowym, ograniczonym świecie.

Co sądzicie o propozycjach marcowej ofercie Xbox Game Pass? Trzeba przyznać, wymienione gry robią wrażenie. Warto pamiętać, że większość pozycji dostępna jest tylko przez pewien okres, ale można je kupić na stałe ze sporą zniżką dla abonentów.

Human: Fall Flat, Serial Cleaner i inne w Humble Curve Digital Bundle

Human: Fall Flat, Serial Cleaner i inne w Humble Curve Digital Bundle

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o