World in Conflict: Complete Edition za darmo na Uplay

World in Conflict: Complete Edition za darmo

Do 11 grudnia możemy nabyć grę World in Conflict: Complete Edition za darmo. Tytuł dostępny jest na Uplay – aby dodać go do swojej biblioteki wystarczy wykonać jeden prosty ruch.

Grudzień to dla graczy czas wyjątkowo radosny, w którym liczne serwisy prześcigają się w obdarowywaniu nas kluczami, byśmy byli im przychylniejsi. Pierwszą grudniową darmówką, którą opisujemy, jest World in Conflict: Complete Edition, od Uplay. Gra dostępna do odebrania będzie do 11 grudnia. Aby dodać ją do swojej biblioteki wystarczy wejść pod ten link i przypisać tytuł do swojego konta. Proste, szybkie i miłe rozpoczęcie grudniowego powiększania kupki wstydu.

Zimna wojna nadal trwa

Wolrd in Conflict to stworzona przez Massive Entertainment i wydana przez Sierrę w 2007 roku strategia czasu rzeczywistego. Opowiada ona o alternatywnej wersji historii, w której zimna wojna nigdy się nie zakończyła, a Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich nie upadł. Wskutek tego wieloletnie napięcia między mocarstwami doprowadziły w końcu do konfliktu. W odróżnieniu od wielu innych przedstawicieli gatunku World in Conflict nie operuje na rozbudowie bazy i zbieraniu surowców, a zarządzaniu dostępnymi żołnierzami w celu zajmowania punktów strategicznych. Modele postaci i świat przedstawiony zrealizowane są w pełnym 3D. Warstwę opowieści dodatkowo urozmaicają fabularne wstawki filmowe, które przybliżają nieco jej szczegóły.

Graliście za dzieciaka w World in Conflict? Ta oferta jest dla Was możliwością na powspominanie dawnych czasów? Dajcie nam znać w komentarzach.