Darmowy weekend Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Wildlands
To już kolejny darmowy weekend kooperacyjnej gry Ubisoftu.

Dziś rusza darmowy weekend (albo i trochę dłużej) z grą Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Grę możemy za darmo przetestować na wszystkich platformach.
Ubisoft nie szczędzi nam ostatnio darmowych okresów swoich gier. Zmiana podejścia wydawcy na robienie gier-usług jest nader widoczna. Wydają oni swoje produkcje, a potem rozwijają je długofalowo zachęcając graczy do powrotów. Właśnie z tego powodu często organizowane są darmowe weekendy, które pozwalają graczom zakosztować rozgrywki danej produkcji i ewentualnie zachęcić ich do zakupu.

 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Kolejny taki okres właśnie nadszedł. Dzisiaj, 20 września, od godz. 9:00 (na Uplay, PlayStation 4 i Xbox One) ruszy darmowy weekendTom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Gracze steamowi będą musieli poczekać na możliwość pobrania gry do godz. 20:00. Darmowy weekend potrwa do 23 września do 22:00 na komputerach oraz do 24 września do 19:00 na konsolach. Wszelki postęp, jaki osiągniecie w grze zostanie przeniesiony do niej po zakupie.

Boliwijska przygoda w kooperacji

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands został stworzony i wydany przez Ubisoft w marcu 2017 roku. Tytuł opowiada o zmaganiach amerykańskich żołnierzy z boliwijskim super-kartelem narkotykowym Santa Blanca, który terroryzuje lokalną społeczność. Gracz w pojedynkę, lub w grupie do 4 osób ma za zadanie zlikwidować najważniejsze tuzy przestępczego półświatka, aby poprawić jakość życia uciskanej ludności. Tytuł to trzecioosobowy shooter z elementami RPG. Mocnym jego akcentem jest nastawienie na rozgrywkę w kooperacji, jednak nie wymaga jej do ukończenia wątku głównego.

Na tle innych produkcji Ubisoftu został przyjęty dość chłodno. Gracze chwalili przyjemną rozgrywkę w kooperacji, oberwało się jednak powtarzalnym mechanikom francuskiego dewelopera, oraz problemom technicznym na premierę. Od czasu premiery twórca dostarczył jednak wsparcia produkcji po premierze i dziś opinie na temat Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands są o wiele lepsze.

Wildlands
Recenzenci i gracze są zgodni. Najlepiej w Wildlands grać ze znajomymi.

Niemałą kontrowersją okazało się także umieszczenie akcji tytułu w realnym kraju. Niektórzy Boliwijczycy czuli się urażeni przedstawieniem ich malowniczego kraju jako pola działań dla narkotykowego kartelu. Powstała nawet petycja mająca na celu zakazanie wydania gry. Koniec końców jednak temperatura sporu wokół tytułu zmalała i sprawa ucichła po premierze.

Skaczący czołg w antycznych ruinach. Tomb Raider [recenzja]

Skaczący czołg w antycznych ruinach. Tomb Raider [recenzja]

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o