Warcraft 3: Reforged na 3 nowych gameplayach

Warcraft 3: Reforget

Nadchodzący już za kilka miesięcy Warcraft 3: Reforged doczekał się 3 materiałów ukazujących w akcji rasę ludzi i orków. Jak wypada doszlifowana legenda RTS-ów?

Materiały zostały opublikowane na kanale Book of Flames. Nie znacie go? Nic dziwnego – kanał ma około 150 subskrypcji, od roku nie publikował żadnych treści a i wcześniej nie mógł liczyć na boom popularności. Teraz jednak wrzucił materiały z bety remastera gry Blizzarda, więc wyświetlenia zaczynają się pojawiać. A co przedstawiają owe materiały?

Są to 3 mecze z komputerem ustawionym na najwyższy poziom trudności w których autor gra na zmianę ludźmi i orkami. Gameplaye nie pochodzą z kampanii, jak poprzednio, a z trybu dowolnego. Filmy pokazują dobitnie, że choć grafika uległa w produkcji znacznemu poprawieniu (wszystkie modele postaci i ich animacje zostały stworzone od nowa) to klimat i mechanika rozgrywki nie uległy żadnym zmianom, na co raczej liczyli wszyscy fani. To stary dobry RTS.

Warcraft 3: Reforged (zawierający podstawkę i dodatek) zadebiutuje już w grudniu tego roku (rzecz jasna tylko na komputerach osobistych). Gra będzie kosztowała 30 euro, a jeśli zdecydujecie się na jej kupno w przedsprzedaży to otrzymacie też klasycznego Warcrafta 3 z dodatkiem jeszcze przed premierą. Odnowiona gra poza licznymi zmianami graficznymi doczeka się też zupełnie nowych cutscenek na silniku oraz zmian z balansie, które mają ułatwić jej powrót na łono esportowe.

Planujecie kupić Warcraft 3: Reforged, czy jednak rezygnujecie z zakupu z uwagi na własne preferencje lub niedawne kontrowersja powstałe wokół Blizzarda? Dajcie nam znać w komentarzach!

Postal 4: No Regerts debiutuje na Steam!

Postal 4: No Regerts debiutuje na Steam!