Trackmania Nations Remake na nowym zwiastunie

Trackmania Nations Remake

Miało być wcześniej, będzie trochę później, ale do premiery już niedaleko. Zobaczcie grę Trackmania Nations Remake na nowym zwiastunie.

Po kilku latach przerwy, kiedy niektórym mogłoby się wydawać, że ta seria już nie powróci, Ubisoft odświeża swoją starą markę. Trackmania Nations Remake to powrót do klasycznego zręcznościowego ścigania, za które po raz kolejny odpowiedzialne jest studio Nadeo.

Początkowo premiera gry była zaplanowana na 5 maja 2020. W momencie w którym już ostrzyłem zęby na powrót do zabawy w szybkie samochodziki, okazało się jednak, że debiut się nieco opóźni. Premiera została właśnie przesunięta na 1 lipca. Twórcy tłumaczą to chęcią dopracowania i precyzyjnego wykończenia swojego dzieła, tak aby wypuszczony produkt był w pełni gotowy do zabawy. Mamy więc niespełna dwa miesiące oczekiwania więcej. Nie jest to dużo, a wiele w samej rozgrywce do tego czasu może się zmienić na lepsze.

Poniżej świeżutki zwiastun gry Trackmania Nations Remake:

Ten kto grał w starą Trackmanię Nations doskonale wie z czym to się je. Czysto zręcznościowy model jazdy, fizyka na dalekim planie, przedziwne tory i za szybkie samochody. Tak w skrócie można streścić tę serię. Dobra zabawa i frajda gwarantowana. Sam świetnie wspominam konkretnie wydanie z 2008 roku, nazwane Tracmania Nation Forever. Jednym z ciekawszych elementów, była rozbudowana możliwość projektowania własnych torów. Powyższy zwiastun wyraźnie sugeruje, że i od tej tradycji nowa Trackmania Nations Remake nie odejdzie. Wskazuje na to fragment z tworzeniem trasy.

Ostrzymy zęby i czekamy na zabawę. Choć w odmętach internetu grzmi z powodu braku wydania na Steama. Gra trafi bowiem tylko na platformę Uplay oraz Epic Games. Póki co planowana jest tylko wersja na PC. Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze styczności z Trackmanią, to warto dodać, że wydanie z 2008 roku o którym wspominałem jest dostępne w modelu free2play, a więc można je wyłapać zupełnie za darmo i sprawdzić z czym to się je.

Horror w kostnicy – zapowiedziano Autopsy Simulator

Horror w kostnicy – zapowiedziano Autopsy Simulator