Pierwszy gameplay The Surge 2

The Surge 2

Serwis IGN podczas targów E3 dotarł do pierwszego gameplayu nadchodzącego The Surge 2 – kontynuacji gry inspirowanej Dark Soulsem.

Dziennikarze serwisu IGN dotarli na targach E3 do pierwszego gameplayu nadchodzącego The Surge 2. Materiał przedstawiający wersję pre-alpha tytułu rozgrywka się w zalesionej lokacji. Na początku widzimy opancerzonego bohatera walczącego z przeciwnikiem używającym teleportacji, a chwilę potem bossa używającego tarczy i zalewającego pole walki laserem.

Dark Souls w realiach science-fiction

Pierwsza część The Surge została przyjęta przez graczy w mieszany sposób. Chwalono wierność mechanikom Dark Soulsa przy jednoczesnym wprowadzaniu własnych innowacji, jednak sposób wykonania gry pozostawiał wiele do życzenia w stosunku do japońskiego wzorca (z którym porównań trudno było uniknąć). Twórcy gry, Deck13 Interactive (który współtworzyli Lords of the Fallen) zapowiedzieli, że druga część ma być rozwinięciem ich konceptu i jego poprawieniem w każdym aspekcie. Zapowiedziano więc większe, bardziej otwarte lokacje na terenie wielkiego, opuszczonego miasta, a wszystko tworzone na nowej, usprawnionej wersji silnika dewelopera. Mamy także zmierzyć się z nowymi, nieznanymi wcześniej przeciwnikami.

Premiera The Surge 2 planowana jest na rok 2019. Gra ma ukazać się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Tworzy ją ponownie studio Deck13 Interactive, a za wydanie odpowiada Focus Home Interactive.

Jak Wam się podoba nowy gameplay? Zachęcił Was do kupienia gry, albo powrócenia do pierwszej części? Dajcie nam znać w komentarzach.

Historie w Dying Light 2 tworzą też twórcy wątku Krwawego Barona

Historie w Dying Light 2 tworzą też twórcy wątku Krwawego Barona

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o