The Farm 51 na IEM Expo 2019

The Farm 51
fot. Adrian Garlacz

Huczne i tłoczne turnieje IEM dobiegły już końca. Choć jak zawsze wydarzenie to skupia się przede wszystkim wokół rozgrywek e-sportowych, to deweloperzy i wydawcy starają się zapewnić coś dla każdego gracza. Przyjrzymy się najciekawszemu ze stanowisk jakie znalazło miejsce na IEM Expo 2019. 

Intel Extreme Masters to nie tylko rozgrywki e-sportowe, ale także możliwość do zaprezentowania najnowszego sprzętu gamingowego. Z tej możliwości korzystają takie firmy jak chociażby obecne w tym roku Intel, Razer, HyperX czy Modecom. W tym roku jednak nowum było pojawienie się prawdziwego studia deweloperskiego, czyli wspomnianego już polskiego The Farm 51.

Nowość na Expo

Miano najciekawszego stoiska na IEM Expo 2019 można śmiało przypisać właśnie polskiej firmie. Spowodowane było to chociażby… obecnością najprawdziwszego pojazdu wojskowego Tur!  Nieobeznanym w temacie warto wspomnieć, że to ponad 6 tonowy pojazd wyprodukowany przez zakłady AMZ- Kutno. Deweloperzy przyciągali uwagę odwiedzających wspomnianym Turem a także organizowanymi konkursami z cennymi nagrodami, możliwością zagrania w ich najnowszą propozycję czyli World War 3 a także możliwością wymiany poglądów czy sugestii na temat ich najnowszego tytułu. Dzięki takiej postawie The Farm 51 ma szansę zbliżyć się do swoich fanów i udowodnić, że są firmą przyjazną klientom. Jest to zachowanie godne pochwały. W dobie wszechobecnych social media twórcy z Gliwic stawiają na autentyczność i prawdziwy kontakt ze swoimi fanami. Dodatkowo to pierwsze stoisko deweloperskie obecne na IEM Expo.

The Farm 51
War… War never changes… (fot. Adrian Garlacz)

Świeża krew

Należy pamiętać, że deweloperzy z Gliwic są stosunkowo małym  „graczem” w porównaniu z innymi obecnymi wystawcami takimi jak Razer, Intel czy chociażby Wedel.  The Farm 51 to przecież podmiot bez wydawcy z wielkimi planami a także możliwościami. W studiu pracuje niecała setka pracowników. Mają siedzibę w Polsce a ich struktura sięga dalej niż poza granicę naszego państwa. Ale to właśnie ta niezależność mogła być także bodźcem do pojawienia się na IEM Expo 2019 w Katowicach. Liczymy, że twórcy jeszcze nie raz zaskoczą nas pozytywnie swoimi decyzjami.

The Farm 51
Czy to ptak?! To samolot?! Nie! to Tur! (fot. Adrian Garlacz)

Zaproszenie

Na koniec chcemy także zaprosić Was do lektury wywiadu z twórcami World War 3, którzy w szczerej i długiej rozmowie z naszym kolegą redaktorem Adrianem Garlaczem podzielili się najnowszymi i jeszcze niepublikowanymi wiadomościami na temat ich najnowszej produkcji. Wywiad już niedługo pojawi się na łamach Kulturalnych Mediów.

IEM 2019 – weekend pełen esportowych emocji w Katowickim Spodku

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o