The Escapist do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy The Escapist – niezależną i niespieszną grę o ucieczce z więzienia.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce Jotun: Valhalla Edition. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: The Escapist) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 19 grudnia.

The Escapist to niezależna i niewielka gra opowiadająca o ucieczce z więzienia. Wcielamy się w niej w nieszczęśnika, który bynajmniej nie zamierza gnić za żelaznymi kratami i szuka sposobu na wywalczenie sobie wolności. W tym celu może podjąć się dziesiątek różnych opcji, które umożliwią mu odzyskanie wolności. Może przebijać się mozolnie przez kamienne mury żelaznymi widelcami, zbierać fortunę, która otworzy mu wszystkie drzwi i wiele wiele innych. The Escapist nie jest jednak grą prostą, szybką i prowadzącą gracza za rękę. Odzyskiwanie wolności swoje trwa, a gracz musi dostosować się do codziennej rutyny postaci, którą steruje i np. stawiać się codziennie na poranne apele.

Zamierzacie spróbować swoich sił w mozolnej i wymagającej cierpliwości ucieczce z więzienia? Dajcie nam znać w komentarzach!

Resident Evil 3 Remake zapowiedziany! [trailer]

Resident Evil 3 Remake zapowiedziany! [trailer]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here