Switchowe Diablo 3 jeszcze w Listopadzie

Switchowe Diablo 3

Jakiś czas temu Blizzard zapowiedział wyjście Diablo 3 na konsolę Nintendo Switch. Jak się okazuje, gra pojawi się na handheldzie jeszcze w tym roku.

Znane większości graczy Diablo III wyląduje na konsoli Nintendo Switch 2 listopada bieżącego roku w wersji Eternal Collection. Gra jest dostępna do zakupu w przedsprzedaży, a jej cena to 60 dolarów.

Jak wskazuje sama nazwa Eternal Edition, switchowe Diablo 3 zawierać będzie całą zawartość i wszystkie aktualizacje dostępne do momentu wyjścia konsolowej wersji. Wraz z podstawową wersją gry paczka zawiera rozszerzenie Reaper of Souls, a także Szczeliny Wyzwań, Kostkę Kanaiego oraz Przebudzenie Nekromantów dodające do gry klasę Nekromanty. Od samego początku w grze będzie dostępny także tryb przygodowy.

Ponadto switchowa wersja gry to także ekskluzywne przedmioty wyciągnięte z Legend of Zelda. Pośród tychże przedmiotów znajdziemy m.in. zwierzaka Cucco czy też portret Triforce.

Switchowe Diablo 3
Na niepozornego handhelda trafia coraz więcej ciekawych tytułów.

Switchowe Diablo 3

Procesem przeniesienia Diablo 3 na Switcha zajął się bezpośrednio Blizzard (odmiennie niż reszta portów na tę konsolę). Gra wspiera miele konfiguracji kontrolerów, w tym Switch Pro czy też pojedynczego Joy-Cona. Ponadto gra skorzysta także z nadchodzącego płatnego serwisu Nintendo Switch Online dla gry online oraz zapisów w chmurze. Co najważniejsze, gra pracuje w 60 fps zarówno będąc zadokowaną jak i w ręce (720p w trybie handhelda, 960p w doku).

Konsola Nintendo podbija serce coraz większej ilości deweloperów oraz graczy. Co spowodowało, że ta niepozorna maszynka daję frajdę tylu użytkownikom? Cóż, trzeba przekonać się na własnej skórze.

Prace nad Kingdoms of Amalur tylko za zgodą EA?

Kingdoms of Amalur tylko za zgodą EA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o