Spyro Reignited Trilogy zadebiutował na PC i Nintendo Switch

Spyro Reignited Trilogy

Jeden z najlepszych remasterów ostatnich lat: Spyro Reignited Trilogy zadebiutował na dwóch zapowiadanych wcześniej platformach. Mowa o PC i Nintendo Switch.

Spyro: Reignited Trilogy został wydana w listopadzie zeszłego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a teraz – niecały rok po premierze doczekała się także dwóch kolejnych portów. Znaleźć ją można na Steamie w cenie początkowej 169 zł oraz w sklepie Nintendo za 40 dolarów.

A jak z jakością portu?

Po pierwszych recenzjach na platformie Steam możemy przypuszczać, że przeniesienie gry na infrastrukturę komputerową odbyło się bez problemów. Na 500 recenzji 92% jest pozytywna. Z kolei jakość portu na Nintendo Switch prawdopodobnie pozostawia nieco do życzenia, ponieważ recenzje na Metacritic spadły z 82 dla wersji PlayStation 4 na 72 dla wersji Nintendo Switch. Mowa jednak jedynie o recenzjach branżowych (których wersja Swtichowa posiada tylko 5 do 80 dla konsoli niebieskich). Recenzje użytkowników pozostają na podobnym poziomie osiągając 8.4 na 10 punktów.

 

Spyro Reignited Trilogy to remaster trzech części serii, które zostały wydane jeszcze na pierwsze PlayStation na przełomie lat 90 i 00. Mowa o częściach Spyro The DragonSpyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Produkcje nie zostały jedynie odświeżone graficznie, a całościowo zbudowane od nowa na nowym silniku, z nowym udźwiękowieniem i przebudowaną mechaniką sterowania. Klimat gry i większość rozwiązań pozostały bez zmian, jednak twórcy starali się udoskonalić praktycznie każdy element rozgrywki.

Zamierzacie kupić Spyro Reignited Trilogy na którąś z tych platform? Pogracie smokiem w podróży lub 4K 60 FPS? Dajcie nam znać w komentarzach!

Spyro Reignited Trilogy

Tyranny, Pillarsy i Borderlands w Humble RPG Bundle

Tyranny, Pillarsy i Borderlands w Humble RPG Bundle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here