Sony zapowiedziało premierę Blood and Truth – filmową grę akcji na VR

Blood and Truth

Podczas State of Play Sony przedstawiło zwiastun i datę premiery nowej gry na VR. Będzie nią Blood and Truth – dynamiczna produkcja opowiadająca o życiu szpiega. 

Zapowiedzi, że w tym roku Sony i Microsoft postąpią podobnie, jak Nintendo i nie przygotują swojego pokazu na E3 okazały się prawdą. Dwaj giganci rzeczywiście postanowili przygotować swoje własne pokazy. Na pierwszy rzut zdecydowało się Sony, które 25 marca przeprowadziło State of Play – live, na którym zaprezentowano kilka nadchodzących gier na platformy niebieskich.

Jedną z takich produkcji jest Blood and Truth – zapowiedziana początkowo na E3 2017 gra przeznaczona na VR, w której wcielamy się w superszpiega. W różnych dynamicznych misjach będziemy mogli odbijać zakładników, walczyć z przeciwnikami, zastawiać bomby, czy nawet skakać z rozpędzonego samochodu do startującego samolotu. Brzmi filmowo? Zobaczcie zatem zwiastun, bo znajdziecie tam tego jeszcze sporo.

Poza nowym trailerem Sony potwierdziło datę premiery. Gra ma ukazać się 28. maja tylko na konsoli PlayStation 4 z zaimplementowanym PS VR.

Co sądzicie o tej nowej grze i całym State of Play? Dajcie nam znać w komentarzach!

I.G.I Origins: trzecia odsłona serii już zapowiedziana

I.G.I Origins: trzecia odsłona serii już zapowiedziana

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o