Sniper Ghost Warrior Contacts – do sieci trafił nowy gameplay

Sniper Ghost Warrior Contacts

Na kanale Arekkz Gaming pojawił się 20-minutowy gameplay z Sniper Ghost Warrior Contacts – najnowszej odsłony serii od CI Games.

O tym, że kolejna część serii Sniper Ghost Warrior od rodzinego studia CI Games jest w produkcji wiemy już od sierpnia 2018 r. Na pierwszy gameplay musieliśmy jednak poczekać do E3 2019 roku. Teraz możemy po raz kolejny zagłębić się w rozgrywkę gry oglądanej przez sporą część czasu z lunety karabinu snajperskiego. Na kanale youtube’owym użytkownika Arekkz Gaming pojawił się materiał oznaczony jako “płatna promocja”. Trwa on 20 minut i pokazuje jedną z misji wątku głównego, którą jest wyeliminowanie niejakiego Igora Sekhova ochranianego przez dziesiątki żołnierzy.

W pierwszych minutach materiału ogrywający mówi, że w grze możliwe będzie podejście agresywne oraz ciche. Wbrew jego początkowym zapewnieniom, że na ekranie zobaczymy podejście ciche w międzyczasie coś idzie nie tak i bohater staje w ogniu karabinów żołnierzy przeciwnej frakcji. Podczas gameplayu możemy przyjrzeć się różnym elementom interface’u, jak rozbudowany system balistyki pocisku zależny od poziomu wiatru i odległości od celu. Gra wskazuje poprzez krzywą tor lotu pocisku. Do tego gracz korzysta z kilku gadżetów, jak granaty usypiające, czy urządzenia zwabiające przeciwników.

Czekacie na nową grę CI Games? Sądzicie, że okaże się być większym sukcesem niż poprzednia odsłona? Dajcie nam znać w komentarzach.

Morrowind na silniku Skyrima – jest pierwszy gameplay Skywind!

Morrowind na silniku Skyrima – jest pierwszy gameplay Skywind!