Słaby debiut Sniper Elite V2 Remasted

Sniper Elite V2 Remastered

Odnowiona wersja drugiej części jednej z najpopularniejszych gier o snajperach zadebiutowała na rynku. Gracze i recenzenci nie są jednak zadowoleni z tego, czym okazał się Sniper Elite V2 Remastered. Jakie są opinie?

Recenzje ze wszelkich źródeł nie pozostawiają wątpliwości. Odnowiona gra studia Rebellion nie jest remasterem wybitnym. Nie jest nawet remasterem dobrym. Według serwisu Metacritic zliczającego recenzje branżowe produkcja zyskała 57/100 punktów dla wersji PC, 65/100 dla wersji PlayStation 4, 73/100 dla wersji Xbox One i 69/100 dla wersji na Nintendo Switch. Z kolei gracze ze Steama wystawili produkcji opinie pozytywne tylko w 46% przypadków.

Mało “re” w “remasterze”

Za co tak silnie oberwała odnowiona wersja produkcji z 2012 roku? Przede wszystkim za bardzo nieznaczne zmiany, jakich doczekała się w stosunku do pierwowzoru. Ulepszeniu uległa tylko oprawa, a mechaniki i rozwiązania pozostały takie same. Dodatkowo sam lifting wizualny nie jest tak zauważalny, jak mogłoby sugerować przejście remasteru na nowszą generację konsol. W końcu wydawcy obrywa się za to, że w obliczu tego wszystkiego domaga się 35,99 zł od posiadaczy wersji podstawowej zamiast udostępnić ją za darmo.

Planujecie pomimo tego kupić odnowioną wersję snajperskich wojaży w Berlinie? Czy może odkładacie już na kolejną odsłonę Sniper Elite nad którą – według słów wydawcy – trwają już prace? Dajcie nam znać w komentarzach!

„Inne, dziwne. Moje.” – wywiad z Remigiuszem Michalskim, twórcą gier Cat Lady, Downfall i Lorelai

„Inne, dziwne. Moje.” – wywiad z Remigiuszem Michalskim, twórcą gier Cat Lady, Downfall i Lorelai

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here