Dziki zachód na pistolety parowe? – Sky Noon

Sky Noon

Zaskakujący shooter wejdzie w fazę wczesnego dostępu już w czerwcu.

Czym jest Sky Noon?

Sky Noon całkiem niedawno przeszedł fazę beta-testów (w kwietniu tego roku). Wedle słów deweloperów z nowozelandzkiego Lunar Rooster, testy poszły bardzo dobrze, dzięki czemu ogłoszono start wczesnej wersji na 14 czerwca.

Jak widzimy, gra jest swoistym połączeniem LawBreakers (nieistniejącego już studia Boss Key) i lokalizacji rodem z westernów z Clintem Eastwoodem. Ponadto w produkcji nie posłużymy się normalną bronią, a jedynie pistoletami na parę. Dzięki nim wyeliminujemy naszych przeciwników, wyrzucając ich poza pole walki. W grze brak poziomu zdrowia czy naboi. W zamian otrzymujemy plecaki odrzutowe, linki z hakami, panele do skoku i inne przedmioty, umożliwiające nam poruszanie się po arenie osadzonej gdzieś w przestworzach.

Sky Noon
Podniebne areny wyglądają naprawdę ciekawie.

Sky Noon zapowiada się interesująco, a cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za grę w dniu jej opublikowania na Steamie, wyniesie 15 dolarów. Być może przed samym startem uda nam się przetestować grę za darmo. Co prawda deweloperzy poinformowali, że raczej nie planowali kolejnej bety, ale również zaznaczają, aby śledzić ich Discorda, w razie gdyby zmienili zdanie pomiędzy dziś a early-accessem.

Gotowi na podniebne pojedynki w samo południe?