Samodzielny dodatek do SUPERHOT!

SUPERHOT MIND CONTROL DELETE

Studio SUPERHOT Team, o którym pisaliśmy niedawno z powodu ponad miliona sprzedanych egzemplarzy gry SUPERHOT ogłosiło samodzielny dodatek do tytułu, który będzie nazywał się SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE.

Fanów polskiego SUPERHOT z pewnością ucieszy ten fakt. Dodatek ten ma być samodzielnym tytułem, więc nie będzie wymagane posiadanie podstawowej wersji gry. Wczesna wersja pojawi sie na platformie Steam już dzisiaj, a na jej premierę zaczekamy od 9 do 12 miesięcy.

Najważniejszą informacją jest to, że gracze posiadający podstawową wersję otrzymają dodatek całkowicie za darmo (stanie się to jednak dopiero w momencie oficjalnej premiery). Dotyczy to zarówno użytkowników posiadających grę oraz tych, którzy zakupią ją przed premierą SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE.

Mechanika nie będzie odbiegać od tej, którą znamy z podstawki, zostaną do niej dodane za to elementy znane z gier roguelike. Będzie to m.in. system proceduralnej generacji niektórych aspektów wyzwań, co pozwoli autorom na tworzenie dłuższych i bardziej skomplikowanych historii.

Do gry zostaną dodane także nowe typy uzbrojenia i przeciwnicy. W trakcie rozgrywki będziemy odblokowywać nowe umiejętności oraz dodatkowe postacie o unikalnych cechach. Wraz ze wzrostem naszej siły, silniejsi staną się także nasi przeciwnicy.

Na pełną magię rozgrywki przyjdzie nam jednak zaczekać do premiery, wersja early będzie mocno okrojona ponieważ autorzy chcą dopracować wszystko w jak najlepszym stopniu.