Właśnie ruszyła letnia wyprzedaż na GOGu | Xenonauts za darmo!

letnia wyprzedaż na GOG - promocyjna grafika

Xenonauts za darmo, 1000 przecenionych tytułów, nagrody za kupione gry – tak właśnie wygląda letnia wyprzedaż na GOGu, która właśnie ruszyła i potrwa do 18 czerwca!

Wpisując się w trend wyznaczony przez Steam, polski dystrybutor oferuje swoje własne bombastyczne okresy promocyjne; często urozmaicając ofertę o dodatkowe elementy. Również ta letnia wyprzedaż na GOGu nie jest pozbawiona atrakcji. Przez następne 48 godzin za free dostaniemy Xenonauts, znakomitą strategię turową w stylu X-Kom. W grze jako multinarodowa organizacja wojskowa zwalczamy inwazję kosmitów – a wszystko to w zimnowojennym stylistyce.

letnia wyprzedaż na GOGu - Sunless Sea, Rime, Xenonauts

W specjalnej ofercie znajduje się także Sunless Sea i Rime. Tą pierwszą grę – survival, w którym zarządzamy statkiem przemierzającym wody skąpanej w mroku Brytanii – dostaniemy, jeśli podczas promocji wydamy 15 zł. Druga zaś trafi w nasze ręce po przekroczeniu progu 65 zł. Jest to całkiem opłacalna oferta, ponieważ Rime – przygodówka w stylu Ico – kosztuje na co dzień około 100 zł.

Letnia wyprzedaż na GOGu w tytułach

Oprócz powyższych bonusów na promocji znajduje się wiele naprawdę świetnych tytułów. O 66% przecenione jest Tyranny – ambitny RPG od Obisidian, który zmusza gracza do objęcia roli wysokiej rangi urzędnika w państwie rządzonym przez tyrana. Na świetnych przecenach znajduje się także cała seria Fallout. Czekając na Fallouta 76 możecie za niecałe 9 zł kupić pierwszą i drugą część. Natomiast około 5 zł kosztuje kultowy w Polsce Gothic.

75% mniej niż normalnie wydacie na Bastion, opowiadający przejmującą historię hack’n’slash. Fanów akcji nie zawiedzie też przeceniony o 25% Hob (przeczytaj recenzję!) od twórców Torchlight czy polska odjechana skradanka 2D Serial Cleaner (-70%). Z kolei o 50% obniżona jest cena Absolvera – ambitnej bijatyki, która nie tylko może się pochwalić świetną grafiką, ale też stylizowanym na modłę wschodnich sztuk walki gameplayem.

Z kolei za niecałe 30 zł znajdziecie taki niezależny hit, jak monty-pythonowski, westernowy RPG West of Loathing (przeczytaj recenzję!). A tylko około 60 zł kosztuje Observernajlepsza polska gra według tegorocznych Digital Dragons Awards. Festiwalowe zaległości nadrobicie także, kupując przecenione o 25% Night in the Woods czy okrojonego z 50% ceny RUINERa (przeczytaj recenzję!).

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie na stronie GOG.com.