Ritual | Nowa gra od twórców Serial Cleanera

Nawiedzona dziewczynka, potwory z piekła rodem, facet bez złudzeń i Dziwny Zachód. Rodzime studio iFun4all bierze na warsztat weird west i prezentuje Ritual.

Polskie studio iFun4all nie próżnuje. W ubiegłym roku na sklepowe półki trafiła gra, Serial Cleaner o facecie sprzątającym ciała z miejsc zbrodni. Tytuł uosabia słowo funky – po zagraniu aż człowieka rwie do tańca w rytmach Boney M czy Jamesa Browna – a także stawia nas w nietypowej dla gier wideo roli. Nowym ambitnym projektem studia jest przygodowe Far Peak, o którego powstawaniu informowaliśmy parę miesięcy temu. Produkcja opowie o zmaganiach człowieka z górskim żywiołem i złoży hołd wszystkim himalaistom. Następnym, ogłoszonym niedawno, tytułem iFun4all ma być Ritual.

Na razie o samej grze niewiele wiadomo, ale już po pierwszych screenach i grafikach koncepcyjnych zapowiada się klimatyczne widowisko utrzymane w szorstkiej i twardej kresce znanej z innych projektów iFun4all. W Ritual, czerpiącym garściami z gatunku weird west (połączenie westernu z horrorem), wcielimy się w łowcę głów, eskortującego małą, dziwną dziewczynkę. I jak czytamy na oficjalnej stronie gry:

Prosta misja przerodzi w podróż przez coraz bardziej groteskowe miejsca, oblężone przez potwory nie z tego świata.

Ritual należeć będzie do gatunku gier akcji wykorzystując perspektywę z lotu ptaka. Aby przetrwać postawione przed nami zadanie i doprowadzić dziewczynkę bezpiecznie do domu, będziemy musieli: “używać rożnego rodzaju broni, wytwarzać arsenał pułapek, wspomagające eliksiry, barykady i amunicję”.

Hey 🙂 Check out our new project!😁 Ritual is a dark 3D action game in a top-down perspective set in a dangerous world…

Publiée par iFun4all sur Mercredi 11 avril 2018

Podczas rozgrywki przede wszystkim liczyć będzie się zdolność taktycznego myślenia i rozsądne pożytkowanie surowców. W obronie przed diabelską hordą przyda się także odpowiednie podejście do terenu. Ritual – podobnie jak Far Peak – wykorzysta pionierską technologię opartą o gromadzenie rzeczywistych danych.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego Facebooka studia iFun4all.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here