Remaster Spyro The Dragon jeszcze w tym roku?

Spyro zremasterowany?

Najstarsze tytuły gier ze smokiem Spyro w roli głównej doczekają się swoich odnowionych wersji jeszcze w tym roku.

Według doniesień serwisu Kotaku, firma Activision pracuje aktualnie nad zupełnie odnowionymi wersjami pierwszej trylogii gier ze Spyro. Jest to świetna informacja dla wszystkich, którzy pamiętają przygody fioletowego smoka jeszcze z konsoli PSX. W nasze ręce wpadną zatem nowe Spyro the Dragon, Spyro: Ripto’s Rampage oraz Year of the Dragon.

W Skylanders Academy Spyro prezentował się w ten sposób

Zremasterowana trylogia może wyglądać podobnie do tego, co widzieliśmy przy okazji wydania nowych wydań pierwszych trzech gier o Crashu Bandicootcie, ponieważ zajmie się nią to samo studio – Vicarious Visions. Gra ma zostać zapowiedziana na trzeci kwartał 2018 roku na konsole PS4. Jedno ze źródeł Kotaku podaje, że premiera wypadnie prawdopodobnie na wrzesień, co z kolei przypada idealnie na 20-lecie serii. Wspomniano także, że przez rok gra będzie ekskluzywem na PS4, dopiero później zostanie przeniesiona także na inne platformy (podobnie do Crasha?).

Niewykluczone, że tak samo jak w przypadku Crash Bandicoot N.Sane Trilogy w grach ze smokierm otrzymamy dodatkową zawartość. W przypadku oryginalnych wersji została ona wycięta (w Crashu Bandicoocie był to poziom Stormy Accent – dostępny w oryginale jedynie przy pomocy emulatora).