Remaster Far Cry 3 pojawi się w przepustce sezonowej Far Cry 5

Far Cry 5 Przepustka Sezonowa Seasons Pass Remaster Far Cry 3 Remaster
Far Cry 5 Przepustka Sezonowa Seasons Pass Remaster Far Cry 3 Remaster

Ubisoft opublikował nowy trailer Far Cry 5. Materiał skupia się na ukazaniu zaplecza fabularnego gry. Dodatkowo wydawca przedstawił zawartość przepustki sezonowej. Znajdziemy w niej 3 dodatki oraz… remaster Far Cry 3 o podtytule Classic Edition!

Do premiery Far Cry 5 nie zostało wiele czasu. Gra ukaże się już 27 marca, więc nie dziwi fakt, że twórcy wytaczają w stronę graczy najcięższe działa, aby tylko nakłonić ich do szybkich i zmasowanych zakupów. Przy okazji wypuszczenia nowego trailera fabularnego (poniżej), twórcy uraczyli nas także zapowiedzią zawartości przepustki sezonowej.

Będą na nią składać się 3 dodatki, które Ubisoft planuje wydać po premierze. Są to: Dead Living Zombies, który pozwoli nam się zmierzyć z żywymi trupami, Hours of Darkness, który przeciwstawi nas partyzantom z Wietkongu, oraz Lost on Mars, w którym polecimy na planetę boga wojny, aby stawić czoła jej mieszkańcom – ogromnym pajęczakom, rzecz jasna. Jak się jednak okazuje na trzech dodatkach nie koniec. Francuski wydawca przygotował dla fanów serii coś jeszcze.

Far Cry 5 Przepustka Sezonowa remaster Far Cry 3
Przepustka Sezonowa Far Cry 5

W skład przepustki sezonowej wejdzie także Far Cry 3: Classic Edition – odnowiona graficznie wersja hitu z 2012 roku przeznaczona na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze przepustki sezonowej na PC dostaną klasyczną wersję tej gry. Remaster zadebiutuje wraz z premierą Far Cry 5. Będzie można go nabyć także osobno, aczkolwiek dopiero miesiąc po premierze. Po więcej informacji zapraszamy do poniższego zwiastuna.