Materiały z Red Dead Redemption 2? Tajemnicza zajawka od Rockstara

Red Dead Redemption 2 https://1.fwcdn.pl/an/np/978334/2017/9553.8.jpg
https://1.fwcdn.pl/an/np/978334/2017/9553.8.jpg

Na twitterze Rockstara pojawiła się grafika prawdopodobnie zapowiadająca nowe materiały z Red Dead Redeption 2. Czego i kiedy możemy się spodziewać?

Od prawie roku czekamy na informacje dotyczące nowych kowbojskich przygód od Rockstara. Ich zapowiedziana prawie rok temu kontynuacja westernowego hitu Red Dead Redemption długo kazała nam czekać na jakieś konkrety. Na twitterowym profilu wydawcy pojawiła się poniższa grafika, która stylistyką w oczywisty sposób nawiązuje do serii twórców GTA osadzonej na dzikim zachodzie. Nowych informacji o Red Dead Redemption 2 mamy doczekać się już 28 września. Będziemy więc czekać z wypiekami na twarzy!

A oto i powód całego zamieszania prosto z twittera Rockstara.

Powrót do klimatycznych pustkowi i spalonej słońcem trawy

Red Dead Redemption 2 ma rozgrywać się na dzikim zachodzie. Przemierzać nam przyjdzie otwarte lokacje surowego dzikiego zachodu u schyłku XIX wieku. W grze, podobnie jak w serii Grant Theft Auto przyjdzie nam odnaleźć się w gangsterskich klimatach z tym, że zamiast zwiedzać rozległe miasta pełne luksusowych samochodów i samolotów nad głowami tutaj przyjdzie nam zmagać się z drewnianymi miasteczkami, powozami konnymi i koleją. Na okładce promującej grę widnieje siedmiu rewolwerowców, co jest oczywistym nawiązaniem do Siedmiu Wspaniałych. Gra jest kontynuacją udanego Red Dead Redemption, jednak nie każdy wie, iż nie jest drugą, a trzecią odsłoną cyklu (pierwszą jest mniej znany Red Dead Revolver). Początkowo gra miała ukazać się pod koniec tego roku, ale plany te zostały zmienione, a premierę przeniesiono na początek roku następnego. Polecamy Wam także zobaczyć trailer z poprzedniego roku.