Red Dead Redemption 2 na PC zapowiedziane!

Prawdziwa bomba od Rockstar Games! Na oficjalnej stronie amerykańskiego giganta pojawiła się informacja dotycząca premiery ich najnowszego dzieła Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste! Większość graczy przewidywała taki scenariusz, ale im dalej było od premiery na konsolach tym marzenia pecetowych graczy malały. Rockstar zrobił, więc ogromną niespodziankę swoim fanom!

Jak wszyscy się domyślamy i jak Rockstar informuje na swojej stronie, to wersja na PC będzie usprawniona o liczne ulepszenia techniczne i graficzne, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia z gry niż na konsolach. Przedsprzedaż rozpocznie się 9 października o godzinie 11 i potrwa do 22 października przez Rockstar Games Launcher. Zamawiając tytuł w tym okresie będziemy mogli otrzymać dwie darmowe gry od Rockstar Games z poniższej listy:
-Grand Theft Auto III
-Grand Theft Auto: Vice City
-Bully: Scholarship Edition
-Grand Theft Auto: San Andreas

-L.A. Noire: The Complete Edition
-Max Payne 3: The Complete Edition 

Zakup przedpremierowy na Rockstar Games Launcher pozwoli graczom na ulepszenia swojej gry do wersji Premium – Ultimate Edition i Special Edition. W skład tych premii wchodzi między innymi:
-Niezbędnik bandyty w trybie fabularnym
-Koń bojowy w trybie fabularnym
-Mapa skarbów w trybie fabularnym
-Gotówka w trybie fabularnym
-50 sztabek złota w Red Dead Online

Przedsprzedaż będzie również dostępna za pośrednictwem Epic Games Store, Green Man Gaming, GameStop, sklepu Humble Bundle i innych cyfrowych platform od 23 października. Wersja steamowa jednak będzie dostępna dopiero od grudnia! Za zakup w w/w sklepach otrzymamy 25 sztabek złota do trybu Red Dead Online. Rockstar zaprasza nas również na swoje wydarzenie, na którym przedstawi oficjalne wymagania sprzętowe i screenshoty z gry. Odbędzie się ono 9 października, natomiast sam tytuł ma premierę wyznaczoną na datę 5 listopada 2019 roku.

Darmowy Minit udostępniony w Epic Games Store

Darmowy Minit udostępniony w Epic Games Store

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here