Rebel Galaxy kolejną darmową grą na Epic Games Store

Rebel Galaxy za darmo na Epic Games Store

Na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo. W tym tygodniu jest nią Rebel Galaxy.

Informujemy o kolejnej darmowej grze w Epic Games Store. Rebel Galaxy to w zasadzie wielki miszmasz gatunkowy. Produkcja zawiera znamiona strategii z zarządzaniem, powietrznej gry pełnej akcji i walk między kosmicznymi statkami, ale także gry eksploracyjnej czy nawet erpega. Tytuł został stworzony i wydany przez studio Double Damage Games. Swoją premierę miał w 2015 r. na komputerach osobistych. Rok później doczekał się portu na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na Metacriticu produkcja zebrała dobre oceny – 75/100 dla wersji PC.

Gra będzie dostępna do pobrania do 27 czerwca. Aby ją zdobyć musicie tylko odnaleźć wejść na stronę gry w sklepie i kliknąć “za darmo”, a następnie postępować zgodnie z poleceniami. Gra raz przypisana zostanie w Waszej bibliotece na stałe.

Przy okazji udostępnienia graczom do pobierania Rebel Galaxy poznaliśmy także grę, którą gracze będą mogli przypisać do swojego konta od 27 czerwca. Jest nią Last Day of June – emocjonalna gra przygodowa opowiadająca o losach pary: Carla i June. Młody związek udaje się w ramach wycieczki nad jezioro, jednak wskutek nieszczęśliwego wypadku June umiera. Tęskniący Carl odkrywa jednak, że może cofać się w czasie dzięki obrazom swojej ukochanej. Postanawia wykorzystać tę umiejętność by odmienić tragiczny los June.

Rebel Galaxy za darmo na Epic Games Store

Jak podobają Wam się kolejne darmowe gry na Epic Games Store? Zainteresowani przypisaniem ich do biblioteki lub założeniem konta w tym celu? Dajcie nam znać w komentarzach!

Darmowy weekend polskiego World War 3

Darmowy weekend polskiego World War 3

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o