Żeński model postaci i opinie o Radical Heights

Cliff Bleszinski zdaje się nie próżnować i odpowiadać na zarzuty ze strony graczy, którzy domagają się… żeńskiego modelu w Radical Heights

Najgorszy Battle Royale?

Radical Heights pisaliśmy całkiem niedawno w związku z pojawieniem się gry na platformie Steam. Od tamtego czasu gra spotkała się z różnymi opiniami na swój temat. Starcie pomiędzy graczami, którym podoba się feeling lat 80 i wrzucanie postaci do telewizyjnego show a ludźmi, którzy oczekują od gry która ma zaledwie 6 miesięcy cudów, wydaje się nie mieć końca.

Radical Heights
Opinie o grze bywają różne – bardziej lub mniej merytoryczne.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że odczucia towarzyszące mi przy graniu w Radicala z początku były niezbyt przyjazne głównie przez słabą optymalizację gry (ale uwaga, po opuszczeniu lobby było już ok). Po rozegraniu paru gierek i zobaczeniu samej końcówki meczu klimat show bardzo mi się spodobał. Co prawda gra nie jest póki co specjalnie dopracowana, ale jestem w stanie zaryzykować i dać jej szansę na rozwój, zwłaszcza że jest co rozwijać!

Nowa zawartość

Bleszinski opublikował na Twitterze informację o nadchodzących żeńskich modelach postaci, na co liczyła większość graczy. Jak będą wyglądać panie w morderczym show? Zobaczcie sami.

https://twitter.com/therealcliffyb/status/985368075213123586

Wygląd postaci nie zawiódł oczekiwań społeczności grających. Wygląd a’la instruktorka fitness lat 80 to to, na co gracze czekali. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy gra otrzyma aktualizację, ale zapewne zostanie to ogłoszone w przeciągu kilku następnych dni.

Przyszłość Radical Heights

Na koniec pozwolę sobie jeszcze na krótką analizę możliwej przyszłości tego tytułu. Osadzony w latach 80-tych battle-royale dzielący społeczność graczy na jego zwolenników i przeciwników to gorący temat do dyskusji w wielu aspektach. Jeżeli twórcy postarają się słuchać opinii graczy i stopniowo ulepszać swój twór (który chcą wydać do roku czasu), to możemy mieć do czynienia z interesującym konkurentem dla popularnych obecnie gier BR.

Warto zatem obserwować temat Radical Heights pomimo wielkiego hejtu, który wylał się na produkcję z samego początku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here