Premiera Sekiro: Shadow Die Twice. Gra zbiera świetne recenzje

Sekiro: Shadow Die Twice

Dziś (22 marca) odbyła się premiera Sekiro: Shadow Die Twice. Nowa gra od From Software zbiera bardzo przyzwoite recenzje. 

Najnowsza gra z portfolio dewelopera odpowiedzialnego za serię Dark Souls od pierwszych zapowiedzi była na celowniku fanów wymagających RPG akcji. Produkcja zapowiedziana została pierwszy raz na E3 w 2018 r. Ciekawą informacją dla graczy okazało się, że za jej wydanie odpowiedzialne było studio Activision Blizzard, a nie dotychczasowy wydawca współpracujący z From Software – Bandai Namco.

Sekiro: Shadow Die Twice zadebiutował na komputery osobiste, konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oceny, jakie produkcja zbiera są nader pozytywne. Serwis Metacritic podaje, że średnia pierwszych recenzji większych serwisów to 89/100. Również gracze są zadowoleni nową grą From Software. Średnia ich ocen na Metacriticu to 8,9/10. Z kolei na Steamie z produktu zadowolonych jest 85% graczy.

Dobry wilczek

W recenzjach przede wszystkim przebrzmiewają opinie pozytywne. Chwali się nowe systemy walki, ograniczony rozwój postaci, atrakcyjny projekt lokacji i zachowanie charakterystycznego sposobu tworzenia gier przez japońskiego dewelopera. Nieco mniej przychylnie patrzy się za to na niezbyt urozmaicony wachlarz przeciwników i powtarzalny schemat stworzonych miejsc.

A co Wy sądzicie o Sekiro: Shadow Die Twice? Kupiliście grę przed premierą lub na premierę? Zamierzacie kupić ją prędzej czy później? Dajcie nam znać w komentarzach.

Human: Fall Flat, Serial Cleaner i inne w Humble Curve Digital Bundle

Human: Fall Flat, Serial Cleaner i inne w Humble Curve Digital Bundle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here