Premiera dodatku From the Ashes do Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes
Ulepimy dziś osadę!

5 lipca 2018 r. miała miejsce premiera pierwszego fabularnego dodatku do Kingdom Come: Deliverance zatytułowanego From The Ashes. DLC umożliwi głównemu bohaterowi rozbudowę osiedla.

Kingdom Come: Deliverance doczekało się pierwszego z czterech zapowiadanych fabularnych dodatków. Dodatek nosi tytuł From the Ashes i pozwoli nam rozbudować osadę Przybysławice wskrzeszając ją z ruin w żyjącą lokację. Za grę odpowiada, podobnie jak w przypadku podstawowej wersji studio Warhouse Studios.

Dodatek zadebiutował na wszystkich platformach a jego kosz to 34,99 zł na konsoli Xbox One, 35,99 zł na komputerach osobistych oraz 42 zł na konsoli PlayStation 4.

W imię Ojca! – Kingdom Come: Deliverance [recenzja]

Bob budowniczy

Według opisu steamowego nowy dodatek pozwala wziąć udział w pełnej odbudowie osady. Twórcy obiecują, że gracz ma zaznać zarówno obowiązków, jak i problemów przywracania zabudowań i stawiania tych nowych. Jako zarządca wioski będziemy mogli wybierać kolejność stawiania budynków i zatrudniania osób niezbędnych do naturalnego funkcjonowania. Dodatkowo gracz musi rozwiązywać konflikty trapiące odnawianą społeczność rozstrzygając spory według własnego uznania. Stworzone budynki będzie można ulepszać zastanawiając się jak przeznaczyć zdobyte materiały.

Dodatkowo, jako że bycie zarządcą nie należy do rzeczy łatwych czy bezstresowych, twórcy zadbali o możliwość wypoczynku naszego bohatera. Po udanym i pełnym pracy dniu będzie on mógł przejechać się konno po obozie obserwując swoje dzieło. Do atrakcji zaliczyć można także grę w kości w karczmie, czy walkę na arenie. Nie zabraknie też customizacji swojego własnego domu.

Co dalej?

Jako się rzekło, From The Ashes jest pierwszym z 4 zapowiadanych niedawno przez twórców dodatków fabularnych. Kolejne 2 wypuszczone pod koniec roku to The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon i Band of Bastards. Wraz z nimi wydane zostaną także filmy making of i Combat Academy. Z kolei czwarte DLC, które ma zostać wydane na początku przyszłego roku nosi tytuł A Woman’s Lot i ma być darmowe dla graczy, którzy wsparli grę podczas wczesnego finansowania na Kickstarterze.

Usługa EA Access powiększa się o kolejne gry

Usługa EA Access powiększa się o kolejne gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here