Poznaliśmy nowe gry dla członków Nintendo Switch Online!

Posiadacze Nintendo Switch mogą być dzisiaj bardzo zadowoleni, ponieważ dostali oni informację o nowych grach, które pojawią się już niedługo dla wszystkich korzystających z Nintendo Switch Online.

Gry o których mowa w tytule to klasyki ze Super NES i NES. Są nimi Pop’n TwinBee, Smash Tennis, Shadow of the Ninja i Eliminator Boat Duel. Jest, to kolejny zestaw jaki przygotowało dla swoich graczy Nintendo. Tytuły będą dostępne od 19 lutego tylko dla posiadaczy Nintendo Switch Online.

Gwoli przypomnienia biblioteka gier w usługach SNES i NES jest powiększana od dłuższego czasu. Na ten moment liczy ona ponad 70 tytułów. Nintendo Switch Online oferuje nie tylko gry, ale i różne dodatkowe funkcje w postaci: dedykowanej aplikacji na smartfony, możliwość przechowywania stanów gry nie tylko na urządzeniu, lecz również w usłudze online czy licznych promocji w sklepie online.

Korzystacie z ofert Nintendo Switch Online? Jeśli tak, to jak zapatrujecie się na najnowsze gry w usłudze? Piszcie śmiało w komentarzach!

Metro Exodus Sam’s Story – premiera i pełny zwiastun

Metro Exodus Sam’s Story – premiera i pełny zwiastun