Poznaliśmy grudniowe gry w PlayStation Plus!

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami, a w PlayStation Store mamy przeceny z okazji Black Friday. Czym więc uraczyło nas Sony w swojej ofercie abonamentowej na grudzień?

Wielu graczy może być niezadowolonych z gier jakie zaserwowało nam Sony. Według przecieków spodziewano się nawet, że będzie to najnowszy God Of War, co na pewno dało graczom powód do oczekiwania na pełną listę. Stało się za to inaczej.

Otóż w grudniu będziemy mieli okazję zagrać w Titanfall 2 i Monster Energy Supercross – The Official Videogame. Pierwszy tytuł, to futurystyczna gra akcji od EA, w której wcielamy się w rolę pilota, który steruje ogromną maszynę- tzw. tytana. Warto tutaj dodać, że gra pomimo dobrych recenzji nie wstrzeliła się odpowiednio w rynek i sprzedała się w bardzo rozczarowującej ilości. Wielokrotnie próbowano ratować tę grę wrzucając ją za grosze na promocjach Sony. Czy umieszczenie jej w PlayStation Plus uratuje trochę Titanfalla i sprawi, że serwery multiplayer odżyją? Zobaczymy, bo gra nastawiona jest przede wszystkim na tryb wieloosobowy z racji niesamowicie dynamicznej rozgrywki.

Monster Energy Supercroos to natomiast gra o wyścigach motocyklowych, w których bierzemy udział w zawodach na zamkniętych torach, mając przed sobą liczne przeszkody do pokonania. Do wyboru są dwie klasy motocyklów, a sami twórcy otrzymali licencję na 80 oficjalnych marek. Milestone umożliwiło również graczom na tworzenie własnych tras. Możemy się nimi dzielić także z innymi. Gra wyróżnia się bardzo dobrą oprawą graficzną, a modele twarzy zawodników zostały opracowanie na podstawie technologii skanowania twarzy.

Gry będą dostępne w PlayStation Store 3 grudnia, a wy macie jeszcze okazję aby nabyć tytuły z poprzedniego miesiąca: Nioh i Outlast 2!

 

Przeceny Nintendo! Cyber Deals 2019

Przeceny Nintendo! Cyber Deals 2019