Postal 4: No Regerts debiutuje na Steam!

Firma Running With Scissors niespodziewanie na swoim kanale udostępniła zwiastun swojej najnowszej produkcji – Postal 4: No Regerts. Mało tego! Grę można już kupić na Steamie we wczesnym dostępie!

Postal – gra znana większości graczy ze swoich kontrowersji i innowacji otrzyma kolejną część! Możemy ją już zakupić na Steam we wczesnym dostępie. Aktualna cena wynosi 64,79 zł. ale jest ona przeceniona do 21 października. Po tym czasie wróci ona do normalnej w wysokości 71,99 zł.

Po niezbyt udanej trzeciej części gry, twórcy zdecydowali się na całkowitą zmianę koncepcji tytułu. W trailerze widzimy, że widok będziemy śledzić z perspektywy pierwszej osoby, czyli tak jak to było w dwójce. Która przyjęła się w naszym kraju bardzo dobrze. Akcja najnowszego Postala toczy się kilka lat po wydarzeniach w miasteczku Paradise z drugiej części. Postal Dude’s podróżuje ze swoim wiernym psem po Stanach Zjednoczonych. Niestety zostaje on napadnięty w stanie Arizona i traci swój cały dobytek. Postanawia więc udać się do miejscowości Edensin i zacząć tam nowe życie. W kwestii mechaniki Postal 4: No Regerts jest podobny do dwójki. Mamy w nim otwarty świat i możemy bez ograniczeń zwiedzać miasteczko i wykonywać dowolne zadania poboczne. Twórcy nie wspomnieli jednak o trybie wieloosobowym, więc na razie możemy grać tylko sami.

Zamierzacie sprawdzić najnowsze przygody Postal Dude’s? A może w ogóle was nie interesuje? Piszcie śmiało w komentarzach!

Rzeź do potęgi trzeciej – Borderlands 3 [Recenzja]

Rzeź do potęgi trzeciej – Borderlands 3 [Recenzja]