Pojawił się Teaser Battlefield V. Jednak II WŚ?

Battlefield V

W sieci pojawił się dwunastosekundowy teaser dotyczący gry Battlefield V. Materiał nie ujawnia zbyt wiele, ale bardziej dociekliwi gracze mogą wyciągnąć z niego kilka szczegółów. 

Dzisiaj krótko, bo i nie ma o czym za bardzo rozprawiać. W sieci pojawił się teaser Battlefield V. Gra, o której spekulacje trwają od kilku tygodni, ma wyłożyć karty na stół 23 maja, jednak twórcy nie dają za wygraną i nęcą graczy kolejnymi skrawkami informacji. Teraz otrzymaliśmy teaser trailera, który mamy ujrzeć za dwa dni. Choć pokazuje on dosłownie 2 sekundy materiału wyciągniętego z gameplayu, to można w nim dostrzec kilka ciekawych detali.

Druga wojna, czy inna wojna?

Część internautów doszukuje się w goglach i mundurze żołnierza elementów wyposażenia brytyjski spadochroniarzy. Na taki stan rzeczy wskazywałyby także symbole widoczne w górnej części ekranu. Dla niewtajemniczonych: są to symbole występujące w trybie gry szturm, najpopularniejszym modelu rozgrywki serii Battlefield, w którym chodzi o zdobywanie i utrzymywanie licznych punktów na mapie. Otóż symbole te choć czarno-białe, mogą być odczytywane jako flaga brytyjska i nazistowski Żelazny Krzyż.

Od jakiegoś czasu spekuluje się, w jakim settingu rozegra się najnowsza odsłona sieciowej strzelaniny od DICE. Mówiło się o odległej wojnie przyszłości, kolejnej grze osadzonej w realiach I WŚ i właśnie II WŚ. Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Czy przedstawione w teaserze informacje wystarczą Wam, by przyjąć, że to Druga Wojna Światowa? Dajcie znać w komentarzach.

Patelnia, wilkołak i szczyt Ard Skellig | Trzy najciekawsze zadania na trzecie urodziny Wiedźmina 3

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o