PlayStation Plus w sierpniu – dostaniemy snajperki i ścigałki

PlayStation Plus na sierpień - Sniper Elite 4

Poznaliśmy gry, które trafią do posiadaczy PlayStation Plus. Od sierpnia do naszych bibliotek przypiszemy Sniper Elite 4 i WipEout Omega Collection.

Jak za każdym razem pod koniec miesiąca poznajemy gry, które trafią do usługi PlayStation Plus z pierwszym wtorkiem kolejnego miesiąca. Od 6 sierpnia gracze używający tej usługi będą mogli przypisać do swoich PlayStation 4 dwie produkcje:

  • Sniper Elite 4 – najnowszą odsłonę średniobudżetowych strategicznych strzelanek opowiadających o losie tytułowego snajpera podczas II Wojny Światowej. Produkcja zasłynęła przyjemnymi rozwiązaniami gameplayowymi jak np. rentgen podczas strzału pocisku penetrującego ciała przeciwników. W trakcie takiego rentgena można zaobserwować pękające kości, dziurawione mięśnie czy nawet wybuchające po przestrzale jądra (ouć!)
  • WipEout Omega Collection – zestaw trzech odnowionych gier (WipEout HD z dodatkiem Fury i WipEout 2048), których wspólnym mianownikiem jest nadmierna prędkość. Sterujemy antygrawitacyjnymi pojazdami, które przemieszczają się z ogromną prędkością, a ich pełne opanowanie wymaga czasu i zaangażowania, gdyż gry mają wysoki poziom trudności.

Aby przypisać gry do swojego konta musicie tylko wejść na PlayStation Network i w zakładce PlayStation Plus znaleźć gry co miesiąc, a następnie przypisać je do swoich bibliotek. Produkcje dostępne do przypisania będą do pierwszego wtorku kolejnego miesiąca, czyli do 3 września.

Złe wieści

Musimy Was jednak poinformować także o tym, że od sierpnia będziecie mogli nie tylko przypisać do swojego konta za darmo dwie nowe gry, ale także zapłacicie więcej za abonament PlayStation Plus. Jego cena zwiększa się wraz z nowym miesiącem. Za pakiet na miesiąc zapłacimy teraz 37, a nie jak dotychczas 33 zł. Jest to kolejna podwyżka ceny: początkowo pakiet kosztował 27 zł. Zmianie ulega jednak jedynie koszt miesięczny: roczny pakiet nadal kosztuje 240 zł. Więcej o tym pisaliśmy w tym artykule, do którego przeczytania zachęcamy.

Co myślicie o sierpniowej ofercie PlayStation Plus? Lepsza niż u konkurencji? A może gorsza? Zamierzacie przygarnąć te dwie gry szukające ciepłego miejsca na Waszych dyskach? Komentarze jak zawsze są do Waszej dyspozycji!

Alan Wake 2, Nowy gameplay Cyberpunk 2077 – Tech-Game Newsroom (23.07-31.07)

Alan Wake 2, Nowy gameplay Cyberpunk 2077 – Tech-Game Newsroom (23.07-31.07)