For Honor, Hitman, MGS 4 – poznaliśmy gry z PlayStation Plus na luty

PlayStation Plus - For Honor

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się gry, które za darmo otrzymają subskrybenci PlayStation Plus. Wśród nich For Honor, pierwszy sezon Hitmana i Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Jak od roku wiadomo PlayStation Plus przechodzi zmiany. Subskrypcja ta zapoczątkowana została wraz ze startem ósmej generacji konsol. Miała umożliwiać granie online i odblokowywanie co miesiąc gier na PlayStation 3, 4 i Vitę. Od marca 2019 r. zasady się jednak zmieniają i abonament przestanie obejmować gry na starsze platformy. Po trzecim miesiącu roku uświadczymy już tylko gry na obecną generację. Nim to jednak nastąpi pora na ostatni miesiąc, w którym gracze otrzymają produkcje na wszystkie 3 platformy. I trzeba przyznać, że to pożegnanie z przytupem.

Co na luty?

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o tym, jakie gry trafią do abonentów PlayStation Plus. Jak co miesiąc, w pierwszy wtorek (wypadający 5. lutego) będą oni mieli możliwość dodać do swojej biblioteki poprzez PlayStation Network nowe gry. Będą to:

Gry dostępne do pobrania będą do 8 marca, kiedy to wystartuje nowa oferta. Warto przypomnieć, że do 5 lutego nadal będziecie mogli pobrać produkcje ze styczniowego PlayStation Plus: m.in. Steep czy Fallen Legion: Flames of Rebellion.

Gry na konsolę Sony w Humble Indie PlayStation Bundle 2019

Gry na konsolę Sony w Humble Indie PlayStation Bundle 2019