Remaster Bulletstorm i Yakuza Kiwami już dostępne w PlayStation Plus

Bulletstorm: Full Clip Edition - gra z listopadowego PlayStation Plus

Subskrybenci PlayStation Plus otrzymali 6 gier na różne konsole Sony. Wśród nich znajdują się Bulletstorm: Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami.

Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus są już dostępne. Mogą oni dodać je do swoich kont PSN. Jak co miesiąc biblioteka abonentów PS Plus powiększy się o kilka tytułów, wśród których zazwyczaj można znaleźć także gry wysokobudżetowe sprzed roku-dwóch. W listopadzie głównymi kąskami czekającymi na przypisanie przez graczy są Yakuza Kiwami i Bulletstorm: Full Clip Edition na PlayStation 4. Nie zabrakło też mniejszych produkcji na poprzednią generację oraz handheldy PlayStation Vita.

Przypisane przez graczy produkcje dostępne będą do rozgrywki tak długo, jak użytkownik będzie opłacał abonament PlayStation Plus. Po zakończeniu subskrypcji gry zostaną zablokowane aż do czasu ponownego wykupienia pakietu.

A oto i 6 gier, jakie do pierwszego wtorku grudnia będą mogli do swoich kont przypisać gracze:

Jak oceniacie listopadowe wydanie gier dostępnych dla subskrybentów PlayStation Plus? Znaleźliście tutaj coś dla siebie, a może uważacie ofertę za mało atrakcyjną? Dajcie nam znać w komentarzach.

Made in Poland – gry polskich deweloperów przecenione na GOG.com

Made in Poland – gry polskich deweloperów przecenione na GOG.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o