Plany przyszłych patchów – League of Legends na bieżąco

Plany przyszłych patchów - League of Legends na bieżąco

Jesteśmy już za połową dziewiątego sezonu. W związku z tym, dwa dni temu Rioter Meddler za pośrednictwem oficjalnego forum gry opublikował plany firmy dotyczące przyszłych patchów w League of Legends. Sprawdźmy więc jak zmieni się gra jeszcze w tym roku!

Patch 9.14

Zapowiada się być jedną z największych łatek w tym sezonie. Aż 30 bohaterów ma dostać nerfy, buffy lub mniejsze i większe poprawki. Meddler jako doświadczony już współtwórca gry nadmienił, że tak duża zmiana może bardzo wpłynąć na rozgrywkę i ogólną metę. Dlatego kilka dni po jej wprowadzeniu prawdopodobnie pojawi się kolejna łatka wyważająca poprzednią.

Patche 9.15 – 9.18

Będą to małe patche delikatnie zmieniające postacie czy przedmioty, mające na celu zbalansowanie mety. Rioter jednak zwrócił uwagę na to, że 9.15 zostanie poświęcone głównie Irelii.

Patch 9.19

Będzie to Łatka wprowadzająca do Mistrzostw Świata 2019. Będzie ona miała za zadanie jak najbardziej ustabilizować grę, gdyż to właśnie na tym patchu będą rywalizować najlepsze drużyny o miano Tej Najlepszej. Warto tutaj zauważyć, że jednym z najlepiej rokujących kandydatów to podniesienia pucharu w tym roku jest drużyna G2 z polskim akcentem w składzie – Marcinem ‘Jankosem’ Jankowskim.

Patche 9.20 – 9.22

Zawierać będą pomniejsze patche, głównie techniczne, których wprowadzenie podczas MŚ mogłoby być ryzykowne.

Patch 9.23

To już łatka wprowadzająca Presezon. Na razie jednak Rioter wstrzymał się z dalszymi newsami, obiecując, że więcej informacji na ten temat pojawi się w listopadzie.

Teamfight Tactics w patchu 9.14

Na koniec Meddler zostawił nam informację na temat najnowszego trybu gry League of Legends – TFT. W patchu 9.14 zobaczymy zmiany w postaci:

  • Licznik zadawanych obrażeń (w postaci tabelki);
  • Nową postać – Twisted Fate’a, który będzie magiem i piratem, a jego umiejętnością będzie jego W z oryginalnej wersji LOLa (wybór karty pozostanie jednak losowy);
  • Wiele poprawek graficznych;
  • Wiele poprawek balansujących postacie i przedmioty;
  • Balans dropu przedmiotów z walk PVE (z każdego pojedynku przeciw stworom lub potworom oprócz pierwszego, dostaniemy przynajmniej jeden przedmiot);
  • Tabelkę pokazującą przelicznik serii zwycięstw lub porażek.

Plany przyszłych patchów - League of Legends na bieżąco

Podsumowanie

Jak widać Riot nieustannie pracuje nad doskonaleniem swojej gry. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, z jaką dbałością doskonali nowe Teamfight Tactics. Co do patcha 9.14 to prawdopodobnie już w środę poznamy listę 30 zmienionych bohaterów i od razu będziemy mogli ich przetestować na serwerze.

Źródło (ENG): https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/7Zmn3Jst-quick-gameplay-thoughts-july-12

Cebula dla fanów Nintendo – Summer Sale 2019

Cebula dla fanów Nintendo – Summer Sale 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here