Strona główna Gry Overwatch: Blizzard wprowadza nowego bohatera

Overwatch: Blizzard wprowadza nowego bohatera

overwatch

Nie wszystkie ruchy Blizzarda są chwalone przez graczy, jednak na brak rozwijania gry Overwatch nie możemy narzekać. Firma wprowadza do gry nowego bohatera – Baptiste.

Twórcy co rusz ulepszają grę

Blizzard cały czas stara się rozwijać Overwatcha. Minęły zaledwie trzy miesiące od powstania ofensywnej bohaterki Ashy, a już mamy nowego bohatera. W ostatnim czasie twórcy zafundowali nam również dwa eventy oraz nową mapę do zabawy w trybie Szturm. Od dwóch lat w marcu dostajemy nowego bohatera. Tym razem Blizzard nie zrezygnował z konwencji.

overwatch

Kim jest Baptiste’a?

Podczas wojny omnicznej zostało oscieroconych 30 milionów dzieci. Jednym z nich był Baptiste’a. Mając dość rzeczywistości, która go dotknęła dołączył do terrorystycznej organizacji – Szpon. Jednak z każdą kolejną akcją Szponu był coraz bliższy dezercji. Po pewnym czasie podjął decyzję odłączenia się od towarzyszy i zaczął na własną rękę wymierzać sprawiedliwość.

Na zbroi nowego bohatera możemy dostrzec logo Talona, co oznacza, że ma on powiązania ze Żniwiarzem i Pięścią Zagłady. W grze Baptiste’a jest sanitariuszem, bojowym medykiem, który bierze czynny udział w bitwach. Na trailerze widzimy, że wyposażony jest w broń z dwoma cynglami, przypominającą granatnik, co sugeruje, że korzystając z jego usług prawdopodobnie będziemy mieli dostęp do alternatywnych trybów strzelania. Broń w rękę, eliminacja wrogów i pomoc rannym – być może to będzie domena Baptiste’y.

Overwatch a co to?

To pierwszoosobowa gra akcji, wyprodukowana przez Blizzard  Entertainment. Jest to pierwsza strzelanka FPS spod szyldu Blizzarda. Rozgrywka toczy się w futurystycznej rzeczywistości, pełnej chaosu i agresji. Tytułowa straż jest organizacją, która stara się utrzymać porządek w czasach niepokoju. Twórcy postawili na szybkie tempo oraz dynamiczny system walki. Blizzard kładzie nacisk na rozgrywkę wieloosobową  (jednak znajdziemy w niej również elementy fabularne).

Co sądzicie o nowym czempionie? CzyBędzie grywalny czy wręcz przeciwnie?

Jeśli jesteście miłośnikami innych produkcji Blizzarda na pewno zainteresuje was wątek o World of Warcraft!

Kącik Blizzarda: Zakute łby, czyli ciężkozbrojne klasy w World of Warcraft.