Overkill’s The Walking Dead – ruszyła zamknięta beta

Gracze PC, którzy zamówili Overkill’s The Walking Dead przedpremierowo, mogą już testować jej początkowe etapy. Ruszyła pierwsza faza zamkniętej bety.

9 października o godzinie 19:00 ruszyła pierwsza faza testów. Beta oferuje możliwość zagrania w dwie pierwsze misje z trybu standardowego oraz dwa etapy obrony bazy. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, twórcy chcą poznać zdanie graczy na temat Overkill’s The Walking Dead i poprawić ewentualne błędy. Grę obecnie można zamówić na Steamie w wydaniu standardowym za 214,99 zł oraz w wersji deluxe za 289.99 zł. Gracze, którzy zamówili wersję deluxe, będą mogli zaprosić do rozgrywki trzech znajomych. Plan przyszłych beta testów prezentuje się następująco:

  1. Faza I – od 9 października, godz. 19:00, do 11 października, godz. 9:00
  2. Faza II – od 12 października, godz. 19:00, do 15 października, godz. 18:00
  3. Faza III – od 19 października, godz. 19:00, do 22 października, godz. 18:00
Overkill's The Walking Dead
Nic tak nie cieszy, jak cała horda żywych trupów do wymordowania.

Czym właściwie jest Overkill’s The Walking Dead?

Gra ta osadzona jest w uniwersum dobrze znanych Żywych Trupów, zapoczątkowanym w komiksie Roberta Kirkmana. Wcielimy się w jednego z czterech ocalałych – Aidana, Heather, Maya’e lub Granta. Każda z postaci różnić się będzie stylem walki, drzewkiem umiejętności czy indywidualną historią. Akcja toczyć się będzie w Waszyngtonie. Overkill’s The Walking Dead jest FPS’em. Gra przeznaczona jest głównie do trybu kooperacji, w którym będzie mogło brać udział 4 graczy. Będzie ona oferować także bogate możliwości craftingu przedmiotów oraz modyfikacji broni. Zdobywane punkty doświadczenia przekładać się będą na rozwijanie umiejętności.

Powiedzmy sobie jednak szczerze. To co w takich grach najlepsze, to zdecydowanie wesołe mordowanie hord zombie. W tym przypadku jednak przyjdzie nam mierzyć się nie tylko z truposzami, ale także z nieprzychylnymi ludźmi. Podobnie jak inne produkcje z tego uniwersum, tę również cechować będzie duża brutalność i krew wylewająca się z ekranu.

Overkill’s The Walking Dead w pełnej wersji na PC zadebiutuje 6 listopada, natomiast konsolowcy na premierę poczekają jeszcze do 6 lutego.

Czwórka ocaleńców – Overkill’s The Walking Dead

Czwórka ocaleńców – Overkill’s The Walking Dead

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o