>observer_ i 60 Seconds! w Humble Dystopian Bundle

Humble Dystopian Bundle

W serwisie Humble Bundle wystartowała paczka z grami w dystopijnej lub postapokalitycznej rzeczywistości. W Humble Dystopian Bundle znajdziemy m.in. polskie >observer_ i 60 Seconds!.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – pojawiła się nowa paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble Dystopian Bundle, jak sama nazwa wskazuje, zawiera gry, które opowiadają o dystopijnej lub postapokaliptycznej rzeczywistości. W podzielonym na 3 progi zestawieniu znajdziemy m.in. >observer_– polską przygodówkę osadzoną w Krakowie z końcówki XXI wieku oraz 60 Seconds! – również polską grę, tym razem jednak strategię, w której w 60 sekund musimy zebrać jak najwięcej zapasów oraz członków rodziny i schować się przed wybuchem wojny atomowej, by potem walczyć o przeżycie w niegościnnym świecie.

Paczka dostępna jest do 27 listopada do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama, a połowa dodatkowo oferowana jest jako DRM FREE.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (stan na godz. 10:43 – $4.79) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg cenowy ze stałą kwotą $15 zapewnia następujące gry:

  • >observer_
  • 2 dolary dodane do portfela Humble (tylko dla subskrybentów Humble Monthly)

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Dystopian Bundle. Lubicie ciężkie klimaty świata, który się załamał, lub w prostej linii do tego zmierza? Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Humble Warhammer Bundle – gry ku chwale Boga Imperatora!

Humble Warhammer Bundle – gry ku chwale Boga Imperatora!