Nowy zwiastun Red Dead Redemption 2 i pre-orderowe bonusy

Zwiastun Red Dead Redemption 2

Rockstar Games udostępniło najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2 zawierający fragmenty rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby oraz prezentację systemu zabójczej precyzji.

Shooter doskonały

Jedną z ważniejszych nowinek jakie przedstawia nowy zwiastun Red Dead Redemption 2, jest możliwość gry w trybie FPP. Znudziło ci się strzelanie zza pleców? Proszę bardzo, możesz postrzelać z pierwszej osoby. Poza tym, gra oferuje także tryb filmowy do podziwiania widoków. Sam system strzelania wygląda na bardzo satysfakcjonujący i precyzyjny. Nie zabraknie także uwielbianego przez wielu spowalniania czasu, które tylko podkreśla dramaturgię. Znajdziemy tutaj również rozbudowane napady, ciekawy sposób prowadzenia fabuły i niezwykle swobodną rozgrywkę z możliwością niemal nieograniczonej eksploracji. Sprawdźcie najnowszy zwiastun Red Dead Redemption 2.

Zwiastun Red Dead Redemption 2 zawierający rozgrywkę cz.1

Powyższy fragment gameplayu nie jest jednak najnowszym jaki otrzymaliśmy. Już w sierpniu mogliśmy sprawdzić, co czeka nas podczas rozgrywki w RDR2. Mamy tutaj zarys atrakcji obozowych jakie zaoferuje nam gra, pokaz zróżnicowania i zaawansowania broni, czy też usprawniony system walki wręcz. Jeśli jeszcze nie widzieliście, sprawdźcie także i ten zwiastun Red Dead Redemption 2. Poprzednie materiały od Rockstar Games znajdziecie także tutaj i tutaj. Są one zdecydowanie bardziej filmowe i świetnie oddają klimat gry.

Pre-orderowe bonusy

Na koniec słów kilka o pre-orderze. Ten najtańszy nie jest, bo na chwilę obecną za zamówienie zapłacimy blisko 300zł. Jednak jeśli się na to zdecydujemy, to dostaniemy kilka bonusów. Konia bojowego, który ma być odważniejszy i bardziej wytrzymały od pozostałych wierzchowców. Niezbędnik bandyty, czyli zestaw przydatnych narzędzi, takich jak medykamenty, czy przedmioty umożliwiające regenerację zabójczej precyzji. Oprócz tego otrzymamy także dodatkową gotówkę do trybu fabularnego RDR2 oraz dodatkowe 500 000 GTA$ do wydania w Grand Theft Auto Online.

Zwiastun Red Dead Redemption 2

Premiera gry na PlayStation 4 i Xbox One planowana jest na 26 października 2018 roku. Jest to już trzecia odsłona cyklu Rockstar Games osadzonego na dzikim zachodzie. Oczekiwania co do finalnego efektu są ogromne. Tytuł ten ma stać się wyjątkowy, dzięki wprowadzeniu całej masy innowacji. O tym, dlaczego RDR2 ma być rewolucją przeczytacie tutaj.

Sandboxowa rewolucja? | Red Dead Redemption 2