Nowy rok, nowy Fallout 76?

Fallout 76

W grudniu doczekaliśmy się sporej ilości poprawek w Fallout 76. Nowy rok twórcy planują zacząć z jeszcze większym przytupem i już w styczniu obiecują kolejną aktualizację. Bethesda zapewnia, że będzie to owocny rok dla rozwoju gry.

Przy całej fali niezadowolenia graczy, jakie ciągle spływa na Bethesdę, jedno trzeba im przyznać. Projekt wciąż się rozwija i to w znacznej mierze dzięki współpracy ze społecznością. W zeszłym roku otrzymaliśmy całą masę aktualizacji, które jak twierdzi Bethesda, tworzony były z myślą o graczach i miały sprostać ich oczekiwaniom. W nadchodzącym roku producent obiecuje to kontynuować i nadal poprawiać Fallout 76 dla wspólnego dobra. Sprawdźmy, co już mamy i czego możemy się wkrótce spodziewać.

Grudzień

19 grudnia 2018 Bethesda wypuściła ostatnią w zeszłym roku i najświeższą jak do tej pory aktualizację Fallout 76. Dzięki niej naprawiono część błędów związanych ze stabilnością i wydajnością, które powodowały wyłączanie się gry. Usunięto exploit, który pozwalał na duplikowanie przedmiotów. Naprawiono błędy związane z otrzymywaniem obrażeń od broni wybuchowych. Dodatkowo wprowadzono język koreański. To wszystko to tylko ostatnia aktualizacja. Wcześniej, również w grudniu, pojawiła się jeszcze dwie inne. Dzięki nim otrzymaliśmy nowy format obrazu, ulepszenia systemu C.A.M.P. i S.P.E.C.J.A.Ł., nowe ustawienia, czy skrót klawiszowy do uruchamiania mikrofonu. Oprócz tego poprawiono wydajność i oświetlenie, zrównoważono łupy znajdywane w grze oraz zwiększono pojemność skrytek. Wszystko, jak twierdzi Bethesda, na prośbę i po uprzednim skonsultowaniu tego ze społecznością graczy.

Fallout 76
Poświąteczne prezenty od Bethesdy?

Styczeń

Jeszcze w tym miesiącu Bethesda obiecuje rozpocząć wdrażanie w życie swoich „postanowień noworocznych”. Mniej więcej w połowie stycznia mamy otrzymać kolejną aktualizację Fallout 76. Ponownie ma ona skupić się głównie na naprawianiu błędów zgłaszanych przez graczy. Aktualizacja ma przypominać tą z 11 grudnia, a więc możemy spodziewać się sporej zawartości. Co więcej, jak twierdzą twórcy, zaplanowana jest już cała lista przyszłych zmian, które stopniowo będą wdrażane w kolejnych miesiącach. Mamy otrzymać nowe zadania, wydarzenia w grze, lokacje, tryb PvP oraz system sprzedaży pomiędzy graczami. W dodatku wszystko, co zostało wymienione powyżej, ma być tylko niewielką częścią planów, jakie w niedługim czasie będzie uskuteczniać Bethesda.

Pytanie tylko, dlaczego otrzymaliśmy niedokończoną grę i co ważniejsze, dlaczego Bethesda chwali się naprawianiem błędów, które nigdy w grze nie powinny się znaleźć? Warto jednak docenić, że starają się w jakiś sposób stopniowo ratować sytuację i chwała im za to. Oby Fallout 76 był dzięki temu już tylko lepszy.

Gry znikające z Google Play, czyli przemilczany problem

Gry znikające z Google Play, czyli przemilczany problem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o