Nowy gameplay wyścigówki Electro Ride

Electro Ride

W sieci pojawił się nowy gameplay z Electro Ride, polskiej wyścigówki indie. Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

W świecie Electro Ride blok wschodni nigdy nie upadł, lecz zmienił się w centrum postępu i bogactwa. Od Muru Berlińskiego aż po Moskwę ulice miast błyszczą kolorowymi neonami. W tym oryginalnym otoczeniu czekają nas pełne emocji wyścigi samochodowe. Gracz będzie miał do dyspozycji 21 klasycznych pojazdów wywodzących się z ZSSR, NRD i republik ludowych. Trasy zawodów przebiegać będą przez Sofię, Pragę, Warszawę i Moskwę.

Alternatywną wersję Europy przedstawioną w Electro Ride posiadacze pecetów zobaczą jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Gra miała zadebiutować już rok temu, jednak prace się przedłużyły. Można przypuszczać, że produkcja zostanie ukończona już wkrótce, gdyż pod koniec maja na Steamie prawdopodobnie pojawi się jej prolog. Sylwester Osik, główny twórca tytułu, postanowił już teraz zaostrzyć apetyt miłośników wyścigówek i udostępnił fragment gameplayu.

W Electro Ride zagramy w trybie single player lub kooperacyjnie na podzielonym ekranie. Można będzie uczestniczyć w pojedynczych wyścigach lub budować karierę od amatora do mistrza, po drodze odblokowując kolejne trasy i samochody.

Najlepsze picki na URFa w League of Legends

Najlepsze picki na URFa w League of Legends