NiOh 2: prace nad grą ukończone. Niedługo pojawi się darmowe demo

Nioh 2

Studio Team Ninja ogłosiło, że prace nad drugą częścią NiOh zostały ukończone. Okazuje się też, że przed premierą tytułu będzie można zagrać w bezpłatną wersję demo.

Przedpremierowe demo

Możemy być spokojni – NiOh 2 trafi do dystrybucji zgodnie z planem. Produkcja osiągnęła złoty status, co oznacza, że jej ostateczna wersja jest już gotowa i pozostało tylko wytłoczyć ją na płytach. Zatem już 13 marca posiadacze konsoli PlayStation 4 będą mogli wrócić do feudalnej Japonii i jej demonów.

Przed premierą zostanie udostępnione demo, dzięki któremu będzie można po raz ostatni przetestować grę. W ramach Last Chance Trial przejdziemy trzy misje. Stworzoną postać będziemy mogli później przenieść do pełnej wersji gry. Wypracowane podczas triala postępy niestety przepadną. Próbka NiOh 2 będzie dostępna w weekend od 28 lutego do 1 marca.

Powrót do Japonii

Pierwsza część NiOh ukazała się na rynku w 2017 roku. Akcja soulslike’a toczyła się w XVI-wiecznej Japonii opanowanej przez yokai, czyli mityczne potwory i demony pochodzące z tamtejszego folkloru. Głównym bohaterem był William, przybysz z Anglii, który podjął drogę samuraja. W drugiej odsłonie poznamy wydarzenia poprzedzające jego przygody i wcielimy się w samodzielnie stworzonego bohatera, potomka człowieka i demona. Dzięki swojemu pochodzeniu protagonista będzie mógł korzystać ze specjalnych mocy, niedostępnych dla zwykłych śmiertelników.

Gry, na które najbardziej czekamy w 2020 roku

Gry, na które najbardziej czekamy w 2020 roku